west

Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Zespół Szkół Prywatnych nr 1 w Sosnowcu to placówka edukacyjna z długą tradycją, założona w 1991 roku jako pierwsza niepubliczna szkoła w Sosnowcu. Szkoła oferuje edukację na różnych poziomach, od przedszkola po liceum, zapewniając kompleksowe przygotowanie uczniów do dalszej edukacji i życia zawodowego. Placówka jest dumna z profesjonalizmu swojej kadry nauczycielskiej oraz sprzyjającej uczniom atmosfery, co potwierdza fakt, że do szkoły trafiają dzieci jej byłych uczniów. Szkoła mieści się przy ulicy M. Maliny 14a w Sosnowcu. W ciągu swojej historii, szkoła przeszła wiele zmian i rozwijała się, wprowadzając nowe kierunki i modernizując swoje zaplecze dydaktyczne. W 1992 roku powstało Prywatne Liceum Ogólnokształcące nr 1 oraz Prywatna Szkoła Podstawowa nr 2, które później zostały połączone. W tym samym roku utworzono również pracownię informatyczną. W 1999 roku powstało Niepubliczne Gimnazjum nr 3 w Sosnowcu. Szkoła kładzie duży nacisk na bezpieczeństwo uczniów, dobrą opiekę oraz wysokie standardy edukacyjne. Placówka oferuje również różnorodne zajęcia pozalekcyjne, wyjazdy edukacyjne oraz obozy, takie jak Biała Szkoła czy Zielona Szkoła. Zespół Szkół Prywatnych nr 1 w Sosnowcu jest miejscem, gdzie uczniowie mogą rozwijać swoje talenty i zainteresowania w sprzyjających warunkach, pod okiem doświadczonych nauczycieli.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Mariana Maliny 14A, 41-200 Sosnowiec