west

Niezweryfikowana
Prywatne
placeholder

"Słoneczne Wzgórze" K. Figiel, K. Szczypczyk sp. j.

Niezweryfikowana
Prywatne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Zelkowie, znana również jako Słoneczne Wzgórze, to placówka edukacyjna, która oferuje szeroki wachlarz zajęć dydaktycznych i pozalekcyjnych. Szkoła kładzie duży nacisk na rozwój językowy uczniów, oferując naukę języka angielskiego i francuskiego, a także możliwość uczestnictwa w klasach dwujęzycznych. Placówka jest również znana z bogatej oferty zajęć sportowych, w tym szkółki piłkarskiej, współpracy z Wisłą Kraków oraz organizacji rozgrywek szkolnych w różnych dyscyplinach sportowych, takich jak pływanie, tenis i szachy. Szkoła posiada nowoczesne zaplecze dydaktyczne i sportowe, co pozwala na wszechstronny rozwój uczniów. W ramach zajęć dodatkowych, uczniowie mogą uczestniczyć w różnorodnych warsztatach, konkursach i projektach edukacyjnych. Placówka organizuje również liczne wydarzenia i wycieczki, które mają na celu integrację społeczności szkolnej oraz rozwijanie zainteresowań uczniów. Słoneczne Wzgórze to miejsce, gdzie każdy uczeń może rozwijać swoje pasje i talenty w przyjaznej i wspierającej atmosferze. Szkoła dba o wysoki poziom nauczania, a jej kadra pedagogiczna składa się z wykwalifikowanych i doświadczonych nauczycieli, którzy z zaangażowaniem podchodzą do pracy z dziećmi. Placówka jest również aktywnie zaangażowana w życie lokalnej społeczności, organizując różnorodne inicjatywy i wydarzenia, które mają na celu promowanie edukacji i aktywności fizycznej. Dzięki temu, Słoneczne Wzgórze cieszy się dużym uznaniem wśród rodziców i uczniów, którzy doceniają jej nowoczesne podejście do edukacji oraz bogatą ofertę zajęć dodatkowych.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Jana Pawła II 22, 32-082 Zelków