west

Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Przedszkole Słoneczny Domek to placówka edukacyjna zlokalizowana w Warszawie, oferująca opiekę i edukację dla dzieci w wieku przedszkolnym. Przedszkole posiada kilka oddziałów, zlokalizowanych przy ulicach Skarbka z Gór 45C, Skarbka z Gór 45D, Modlińska 47 oraz Modlińska 241. Każdy z tych oddziałów zapewnia dzieciom bezpieczne i przyjazne środowisko do nauki i zabawy. Przedszkole Słoneczny Domek kładzie duży nacisk na rozwój językowy dzieci, oferując codzienne zajęcia z języka angielskiego. Dzięki temu dzieci mają możliwość nauki języka obcego w naturalny sposób, poprzez zabawę i codzienne interakcje. Placówka korzysta z nowoczesnych metod nauczania, w tym z wykorzystaniem robotów edukacyjnych Photon, które wspierają rozwój umiejętności logicznego myślenia i programowania. Przedszkole oferuje również bogaty program zajęć dodatkowych, w tym zajęcia muzyczne, plastyczne, sportowe oraz teatralne. Dzieci mają możliwość uczestniczenia w różnorodnych warsztatach i projektach, które rozwijają ich kreatywność i umiejętności społeczne. Placówka organizuje również liczne wycieczki i wydarzenia, które wzbogacają doświadczenia edukacyjne dzieci. Kadra przedszkola Słoneczny Domek składa się z wykwalifikowanych nauczycieli i opiekunów, którzy dbają o indywidualne potrzeby każdego dziecka. Przedszkole stawia na współpracę z rodzicami, regularnie informując ich o postępach i osiągnięciach dzieci. Rodzice mają również możliwość uczestniczenia w życiu przedszkola poprzez różnorodne spotkania i wydarzenia organizowane przez placówkę. Przedszkole Słoneczny Domek działa zgodnie z najwyższymi standardami bezpieczeństwa i higieny. Placówka posiada nowoczesne i dobrze wyposażone sale dydaktyczne, plac zabaw oraz zaplecze gastronomiczne, które zapewnia dzieciom zdrowe i zrównoważone posiłki. Przedszkole realizuje również programy prozdrowotne, promujące zdrowy styl życia i aktywność fizyczną. Dzięki swojemu zaangażowaniu w rozwój dzieci oraz wysokiej jakości oferowanych usług, przedszkole Słoneczny Domek cieszy się dużym uznaniem wśród rodziców i społeczności lokalnej. Placówka nieustannie dąży do doskonalenia swojej oferty edukacyjnej, aby zapewnić dzieciom jak najlepsze warunki do nauki i rozwoju.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Skarbka z Gór 45, 03-289 Warszawa