west

Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Przedszkole Niepubliczne Śmieszek w Olsztynie to placówka edukacyjna o profilu sportowo-tanecznym, która oferuje opiekę nad dziećmi w wieku przedszkolnym oraz żłobkowym. Placówka posiada dwa oddziały: jeden zlokalizowany na Nagórkach przy ul. Murzynowskiego 20, a drugi na Jarotach przy ul. Leyka 7. Oddział na Nagórkach specjalizuje się w zajęciach sportowo-tanecznych, natomiast oddział na Jarotach ma charakter terapeutyczny. Przedszkole kładzie duży nacisk na rozwój fizyczny i emocjonalny dzieci, oferując różnorodne zajęcia ruchowe, taneczne oraz terapeutyczne. W ramach swojej działalności, przedszkole organizuje również międzyprzedszkolne turnieje piłki nożnej oraz inne wydarzenia sportowe, które mają na celu integrację dzieci i rozwijanie ich umiejętności współpracy w grupie. Placówka dba o zdrową i zrównoważoną dietę swoich podopiecznych, oferując posiłki przygotowywane z najwyższej jakości składników. Przedszkole Niepubliczne Śmieszek współpracuje z Fundacją Edukacja to Relacja, która wspiera rozwój edukacyjny dzieci poprzez różnorodne projekty i inicjatywy. Żłobek Mini Śmieszek, zlokalizowany również na Nagórkach, zapewnia opiekę nad najmłodszymi dziećmi, oferując im bezpieczne i stymulujące środowisko do rozwoju. Placówka jest wyposażona w nowoczesne sale dydaktyczne, przestronne sale zabaw oraz bezpieczne place zabaw na świeżym powietrzu. Przedszkole Niepubliczne Śmieszek to miejsce, gdzie dzieci mogą rozwijać swoje pasje, zdobywać nowe umiejętności i nawiązywać przyjaźnie w przyjaznej i wspierającej atmosferze.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Fryderyka Leyka 7, 11-041 Olsztyn