west

Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

SMYK to kompleksowa placówka edukacyjna w Bielsku-Białej, która oferuje szeroki zakres usług edukacyjnych i opiekuńczych dla dzieci w różnym wieku. Placówka składa się z prywatnego przedszkola, klubu dziecięcego, szkoły podstawowej oraz poradni psychologiczno-pedagogicznej. SMYK istnieje od 1997 roku i jest pierwszym prywatnym przedszkolem w Bielsku-Białej, co świadczy o jego długoletniej tradycji i doświadczeniu w edukacji najmłodszych. Przedszkole SMYK posiada dwa oddziały: Oddział I zlokalizowany przy ul. Drzymały 14 oraz Oddział II przy ul. Gościnnej 40. Oba oddziały oferują nowoczesne i bezpieczne warunki do nauki i zabawy dla dzieci. Klub Dziecięcy, również mieszczący się przy ul. Drzymały 14, zapewnia opiekę nad najmłodszymi dziećmi, oferując różnorodne zajęcia rozwijające ich umiejętności i zainteresowania. Szkoła Podstawowa SMYK, zlokalizowana przy ul. Sikorskiego 4B, oferuje wysoki poziom nauczania, dostosowany do indywidualnych potrzeb uczniów. Szkoła kładzie duży nacisk na rozwój intelektualny, emocjonalny i społeczny dzieci, zapewniając im wszechstronne wykształcenie. Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna, mieszcząca się przy ul. Gościnnej 40, oferuje wsparcie dla dzieci i ich rodziców w zakresie diagnozy i terapii psychologicznej oraz pedagogicznej. Poradnia współpracuje z wykwalifikowanymi specjalistami, którzy pomagają w rozwiązywaniu problemów edukacyjnych i emocjonalnych dzieci. SMYK to miejsce, gdzie dzieci mogą rozwijać swoje talenty i zainteresowania w przyjaznej i wspierającej atmosferze. Placówka oferuje bogaty program zajęć dodatkowych, takich jak rytmika, taniec, joga, piłka nożna, szachy, zajęcia plastyczne i wiele innych. Dzięki temu dzieci mają możliwość wszechstronnego rozwoju i zdobywania nowych umiejętności. SMYK aktywnie współpracuje z rodzicami, organizując regularne spotkania i konsultacje, aby wspólnie dbać o rozwój i dobrostan dzieci. Placówka stawia na indywidualne podejście do każdego dziecka, uwzględniając jego potrzeby i możliwości. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, nowoczesnym metodom nauczania oraz zaangażowaniu wykwalifikowanej kadry, SMYK cieszy się dużym zaufaniem rodziców i jest jednym z wiodących ośrodków edukacyjnych w Bielsku-Białej.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Gościnna 40, 43-309 Bielsko-biała