west

Prywatne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Prywatne Przedszkole Śpiewające Brzdące to placówka edukacyjna, która oferuje opiekę i edukację dla najmłodszych dzieci. Przedszkole znajduje się w kilku lokalizacjach, w tym w Warszawie na Bielanach, w Ożarowie Mazowieckim oraz w Warszawie, gdzie funkcjonuje Żłobek nr 210. Placówka stawia na rozwój dzieci poprzez zabawę i śpiew, co jest integralną częścią ich codziennego programu. Przedszkole oferuje różnorodne zajęcia edukacyjne, które mają na celu rozwijanie umiejętności społecznych, emocjonalnych i intelektualnych dzieci. W programie znajdują się zajęcia muzyczne, plastyczne, ruchowe oraz językowe, które są dostosowane do wieku i możliwości dzieci. Placówka kładzie duży nacisk na indywidualne podejście do każdego dziecka, zapewniając mu wsparcie i opiekę na najwyższym poziomie. Przedszkole Śpiewające Brzdące współpracuje z wykwalifikowaną kadrą pedagogiczną, która posiada doświadczenie w pracy z dziećmi i jest zaangażowana w ich rozwój. Placówka zapewnia również zdrowe i zrównoważone posiłki, które są przygotowywane z myślą o potrzebach żywieniowych dzieci. Przedszkole dba o bezpieczeństwo i komfort swoich podopiecznych, oferując nowoczesne i dobrze wyposażone sale zabaw oraz przestronne tereny rekreacyjne. Śpiewające Brzdące to miejsce, gdzie dzieci mogą rozwijać swoje talenty i zainteresowania w przyjaznej i wspierającej atmosferze. Placówka organizuje również liczne wydarzenia i uroczystości, które angażują zarówno dzieci, jak i ich rodziców, tworząc wspólnotę i wzmacniając więzi rodzinne. Przedszkole jest otwarte na współpracę z rodzicami, oferując regularne spotkania i konsultacje, które mają na celu wspieranie rozwoju dzieci i rozwiązywanie ewentualnych problemów. Śpiewające Brzdące to miejsce, gdzie każde dziecko może czuć się wyjątkowe i ważne, a jego rozwój jest priorytetem dla całego zespołu.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Estrady 75B, 01-932 Warszawa