west

Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Społeczne Przedszkole Integracyjne w Teresinie to placówka z ponad 20-letnim doświadczeniem, która stawia na najwyższe standardy edukacyjne oraz przyjazną atmosferę. Przedszkole oferuje szeroką gamę zajęć edukacyjnych i rozwojowych, które są dostosowane do potrzeb dzieci w różnym wieku. W ofercie przedszkola znajdują się zajęcia z edukacji fundamentalnej, współpracy z rodzicami, a także różnorodne warsztaty i wycieczki, które mają na celu rozwijanie umiejętności i zainteresowań dzieci. Placówka kładzie duży nacisk na naukę przez zabawę, co sprawia, że dzieci chętnie uczestniczą w zajęciach i zdobywają nowe umiejętności w sposób naturalny i przyjemny. Przedszkole w Teresinie jest miejscem, gdzie dzieci mogą rozwijać swoje talenty, kreatywność oraz umiejętności społeczne. W ramach codziennych zajęć przedszkolaki uczestniczą w różnorodnych aktywnościach, takich jak rytmika, język angielski, zajęcia ruchowe, warsztaty kulinarne, zajęcia sensoryczne oraz wiele innych. Przedszkole organizuje również liczne wydarzenia i imprezy okolicznościowe, takie jak bale, spotkania z teatrem, warsztaty przyrodnicze, a także akcje społeczne, które angażują dzieci i rodziców. Placówka współpracuje z lokalnymi instytucjami, takimi jak biblioteki, straż pożarna czy stowarzyszenia, co pozwala na wzbogacenie oferty edukacyjnej i zapewnienie dzieciom różnorodnych doświadczeń. Społeczne Przedszkole Integracyjne w Teresinie to miejsce, gdzie każde dziecko jest traktowane indywidualnie, a jego rozwój jest wspierany przez wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną. Przedszkole dba o bezpieczeństwo i komfort dzieci, zapewniając im odpowiednie warunki do nauki i zabawy. Placówka jest otwarta na współpracę z rodzicami, którzy są aktywnie zaangażowani w życie przedszkola i mają możliwość uczestniczenia w różnych wydarzeniach i spotkaniach. Przedszkole w Teresinie to miejsce, gdzie dzieci mogą rozwijać się w atmosferze akceptacji, zrozumienia i wsparcia, co pozwala im na pełne wykorzystanie swojego potencjału i przygotowanie do dalszej edukacji.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Aleja 20-lecia 7, 96-515 Teresin