west

Niezweryfikowana
Prywatne
placeholder

SPOŁECZNE PRZEDSZKOLE "NASZE PRZEDSZKOLE"

Niezweryfikowana
Prywatne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Przedszkole Społeczne Nasze Przedszkole to placówka edukacyjna zlokalizowana w Poznaniu, na osiedlu Wichrowe Wzgórze. Jest to pierwsze niepubliczne przedszkole społeczne w tym mieście, które od 16 lat stawia na pierwszym miejscu dobro dziecka. Placówka ta oferuje kameralne warunki, co sprzyja indywidualnemu podejściu do każdego malucha. Przedszkole kładzie duży nacisk na rodzicielstwo bliskości oraz domowe jedzenie, co jest istotnym elementem jego filozofii. Dzięki temu dzieci mogą czuć się jak w domu, co ułatwia im adaptację i rozwój. Przedszkole Społeczne Nasze Przedszkole to miejsce, gdzie dzieci mogą rozwijać się w przyjaznej i bezpiecznej atmosferze. Placówka oferuje różnorodne zajęcia edukacyjne i rozwojowe, które są dostosowane do potrzeb i możliwości każdego dziecka. W przedszkolu pracuje wykwalifikowana kadra pedagogiczna, która dba o wszechstronny rozwój maluchów. Przedszkole jest również aktywne w mediach społecznościowych, co pozwala rodzicom na bieżąco śledzić wydarzenia i aktywności swoich pociech. Placówka jest zlokalizowana w dogodnym miejscu, co ułatwia dojazd zarówno samochodem, jak i komunikacją miejską. Przedszkole Społeczne Nasze Przedszkole to miejsce, gdzie każde dziecko jest traktowane z szacunkiem i troską, a jego rozwój jest priorytetem.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Osiedle Wichrowe Wzgórze 130, 61-680 Poznań