west

Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

STO 1 w Białymstoku, czyli Zespół Szkół Społecznego Towarzystwa Oświatowego, to placówka edukacyjna, która oferuje szeroki zakres usług edukacyjnych dla dzieci i młodzieży. Szkoła składa się z dwóch głównych jednostek: Społecznego Przedszkola nr 1 oraz Społecznej Szkoły Podstawowej nr 1. Placówka ta jest znana z wysokiego poziomu nauczania oraz licznych sukcesów swoich uczniów w różnych dziedzinach, takich jak nauki ścisłe, języki obce, sport czy sztuka. Szkoła oferuje nowoczesne metody nauczania, które są dostosowane do indywidualnych potrzeb uczniów. W placówce pracuje wykwalifikowana kadra nauczycielska, która stale podnosi swoje kwalifikacje zawodowe. Dzięki temu uczniowie mają możliwość rozwijania swoich talentów i zainteresowań w różnych dziedzinach. Szkoła organizuje liczne zajęcia pozalekcyjne, wycieczki edukacyjne oraz projekty, które mają na celu wszechstronny rozwój uczniów. W STO 1 w Białymstoku duży nacisk kładzie się na naukę języków obcych. Uczniowie mają możliwość nauki języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego oraz hiszpańskiego. Szkoła współpracuje z różnymi instytucjami edukacyjnymi oraz kulturalnymi, co pozwala na organizację wymian międzynarodowych oraz udział w międzynarodowych projektach edukacyjnych. Placówka dysponuje nowoczesnym zapleczem dydaktycznym, w tym dobrze wyposażonymi pracowniami komputerowymi, laboratoriami, biblioteką oraz salami gimnastycznymi. Uczniowie mają również dostęp do nowoczesnych technologii, które wspierają proces nauczania. Szkoła dba o bezpieczeństwo swoich uczniów, zapewniając monitoring oraz odpowiednie procedury bezpieczeństwa. STO 1 w Białymstoku angażuje się również w działalność charytatywną oraz społeczną. Uczniowie i nauczyciele biorą udział w różnych akcjach charytatywnych, zbiórkach oraz projektach społecznych, które mają na celu pomoc potrzebującym. Dzięki temu uczniowie uczą się empatii oraz odpowiedzialności społecznej. Szkoła posiada również bogatą ofertę zajęć sportowych. Uczniowie mogą uczestniczyć w treningach piłki nożnej, koszykówki, siatkówki, lekkoatletyki oraz innych dyscyplin sportowych. Placówka organizuje również liczne zawody sportowe oraz turnieje, w których uczniowie mogą rywalizować z rówieśnikami z innych szkół. STO 1 w Białymstoku to placówka, która stawia na wszechstronny rozwój swoich uczniów. Dzięki nowoczesnym metodom nauczania, wykwalifikowanej kadrze nauczycielskiej oraz bogatej ofercie zajęć dodatkowych, uczniowie mają możliwość rozwijania swoich talentów i zainteresowań w różnych dziedzinach. Szkoła dba o bezpieczeństwo oraz komfort swoich uczniów, zapewniając im odpowiednie warunki do nauki i rozwoju.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Mieszka I 5, 15-054 Białystok