west

Prywatne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Społeczna Szkoła Podstawowa OMEGA im. Górnośląskich Noblistów w Katowicach to placówka edukacyjna z ponad 30-letnim doświadczeniem. Szkoła ta jest znana z gwarantowania najskuteczniejszych metod edukacji, co czyni ją wyjątkową w regionie. Placówka znajduje się w Katowicach, przy ulicy Gliwickiej 276, co czyni ją łatwo dostępną dla mieszkańców miasta i okolic. Szkoła oferuje szeroki zakres zajęć edukacyjnych i pozalekcyjnych, które mają na celu wszechstronny rozwój uczniów. W szkole funkcjonuje sekretariat, który jest dostępny od poniedziałku do piątku w godzinach od 07:30 do 15:30, a także kasa, która jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach od 08:00 do 12:00. Dla uczniów młodszych klas (1-3) oraz starszych (4-8) dostępna jest świetlica, która działa od poniedziałku do piątku w godzinach od 07:30 do 17:30. Szkoła posiada również dział finansowy, który można kontaktować się pod numerem telefonu 535 316 740 lub poprzez e-mail [email protected]. Społeczna Szkoła Podstawowa OMEGA kładzie duży nacisk na indywidualne podejście do każdego ucznia, co pozwala na dostosowanie metod nauczania do jego potrzeb i możliwości. Dzięki temu uczniowie osiągają wysokie wyniki w nauce oraz rozwijają swoje talenty i zainteresowania. Szkoła współpracuje z wieloma instytucjami edukacyjnymi i kulturalnymi, co pozwala na organizowanie licznych wycieczek, warsztatów i projektów edukacyjnych. Placówka jest również zaangażowana w działalność charytatywną i społeczną, co uczy uczniów empatii i odpowiedzialności społecznej. Społeczna Szkoła Podstawowa OMEGA to miejsce, gdzie każde dziecko może czuć się bezpiecznie i komfortowo, a jednocześnie rozwijać swoje umiejętności i pasje.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Bocheńskiego 149, 40-816 Katowice