west

Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Stacyjkowo to najwyższej klasy przedszkole i żłobek oferujące dzieciom przyjazną atmosferę i specjalistyczną opiekę wykwalifikowanych i kreatywnych nauczycieli, wśród których dzieci zdobywają wiedzę i czują się szczęśliwe. Naszym podopiecznym gwarantujemy komfortowe warunki do harmonijnego rozwoju oraz znakomitą zabawę. Placówka wyróżnia się dwujęzycznym programem nauczania, który pozwala dzieciom na naturalne przyswajanie języka angielskiego poprzez codzienne zajęcia i zabawy. Dzięki temu dzieci mają możliwość rozwijania swoich umiejętności językowych w sposób intuicyjny i bezstresowy. Przedszkole i żłobek Stacyjkowo kładzie duży nacisk na indywidualne podejście do każdego dziecka, co pozwala na dostosowanie programu nauczania do jego potrzeb i możliwości. Placówka oferuje szeroki wachlarz zajęć dodatkowych, które wspierają wszechstronny rozwój dzieci, w tym zajęcia muzyczne, plastyczne, sportowe oraz zajęcia z zakresu edukacji przyrodniczej. W Stacyjkowie dzieci mają również możliwość uczestniczenia w licznych wycieczkach i wydarzeniach kulturalnych, które wzbogacają ich doświadczenia i rozwijają zainteresowania. Placówka zapewnia również zdrowe i zrównoważone posiłki, które są przygotowywane z najwyższej jakości składników. W przedszkolu i żłobku Stacyjkowo panuje rodzinna atmosfera, która sprzyja nawiązywaniu przyjaźni i budowaniu pozytywnych relacji między dziećmi. Placówka dba o bezpieczeństwo swoich podopiecznych, stosując nowoczesne rozwiązania i procedury, które zapewniają ochronę dzieci w każdej sytuacji. Stacyjkowo to miejsce, w którym dzieci mogą rozwijać swoje talenty i pasje, zdobywać nowe umiejętności oraz cieszyć się beztroskim dzieciństwem w otoczeniu rówieśników i troskliwych opiekunów.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Henryka Sienkiewicza 21A, 96-300 Żyrardów