west

Niezweryfikowana
Niepubliczne
Niepubliczne Przedszkole i Żłobek "Stumilowy Las" - Avatar

Niepubliczne Przedszkole i Żłobek "Stumilowy Las"

Niezweryfikowana
Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Przedszkole i Żłobek Stumilowy Las w Poznaniu to miejsce, które łączy edukację dzieci z przyjazną atmosferą, rozwojem i zajęciami dodatkowymi. Placówka kładzie nacisk na jakość edukacji i opieki nad dziećmi, oferując nowoczesne narzędzia edukacyjne i doświadczoną kadrę nauczycieli. Przedszkole i żłobek są w pełni wyposażone, co pozwala na atrakcyjne przekazywanie wiedzy i rozwijanie umiejętności dzieci. Wybierając Stumilowy Las, rodzice inwestują w przyszłość swoich dzieci, zapewniając im rozwój, bezpieczeństwo i miło spędzony czas. Placówka oferuje bogaty program edukacyjny, w tym zajęcia sensoplastyczne, artystyczne, muzyczno-teatralne, logopedię i zajęcia z psychologiem. Przedszkole jest również przedszkolem językowym, oferującym codzienną naukę języka angielskiego oraz niemieckiego w placówce Leśni Przyjaciele. Dzieci mają możliwość rozwijania swoich talentów i zdolności poprzez różnorodne zajęcia, takie jak matematyka poprzez zabawę, robotyka, kodowanie, gimnastyka, piłka nożna i taniec. Przedszkole i żłobek Stumilowy Las są miejscami, gdzie dzieci czują się szczęśliwe i spełnione, a rodzice mogą być spokojni o ich rozwój i edukację. Placówka cieszy się wysokim zadowoleniem rodziców, którzy doceniają rzetelną opiekę, rodzinną atmosferę i ciekawe zajęcia. Przejście z żłobka do przedszkola jest naturalnym procesem, który nie wiąże się z trudnościami adaptacyjnymi, co zapewnia spokój i bezpieczeństwo na długie lata dzieciństwa. Stumilowy Las to miejsce, gdzie dziecko jest zawsze na pierwszym miejscu, a jego potrzeby są priorytetem. Placówka oferuje również możliwość kontynuacji edukacji w przedszkolu po ukończeniu żłobka, co zapewnia ciągłość opieki i edukacji. Przedszkole i żłobek Stumilowy Las to inwestycja w przyszłość dziecka, gwarantująca rozwój, bezpieczeństwo i radość z nauki.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Jeleniogórska 1/3C/U3, 60-179 Poznań