west

Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Przedszkole i Żłobek Stumilowy Las w Plewiskach to placówka edukacyjna, która oferuje kompleksową opiekę i edukację dla dzieci w wieku przedszkolnym oraz żłobkowym. Placówka jest zlokalizowana w dwóch budynkach: żłobek znajduje się przy ul. Brzozowej 7/34-36, natomiast przedszkole przy ul. Południowej 48, oba w miejscowości Plewiska. Przedszkole i żłobek Stumilowy Las stawiają na wszechstronny rozwój dzieci, oferując bogaty program edukacyjny oraz różnorodne zajęcia dodatkowe. W placówce pracuje wykwalifikowana kadra pedagogiczna, która dba o indywidualne podejście do każdego dziecka oraz jego rozwój emocjonalny, społeczny i intelektualny. W ramach programu edukacyjnego przedszkole realizuje zajęcia z zakresu języka polskiego, matematyki, przyrody, muzyki, plastyki oraz wychowania fizycznego. Dzieci mają również możliwość uczestniczenia w zajęciach z języka angielskiego, rytmiki, tańca, gimnastyki korekcyjnej oraz zajęciach logopedycznych. Placówka organizuje również liczne wycieczki, warsztaty oraz imprezy okolicznościowe, które wzbogacają doświadczenia dzieci i integrują społeczność przedszkolną. Przedszkole i żłobek Stumilowy Las współpracują z rodzicami, oferując im wsparcie oraz możliwość aktywnego uczestnictwa w życiu placówki. Rodzice mają dostęp do panelu rodzica, gdzie mogą śledzić postępy swoich dzieci, komunikować się z nauczycielami oraz zamawiać posiłki dla swoich pociech. Placówka dba również o zdrowie i bezpieczeństwo dzieci, zapewniając odpowiednie warunki higieniczne oraz zdrowe i zrównoważone posiłki. Przedszkole i żłobek Stumilowy Las to miejsce, gdzie dzieci mogą rozwijać swoje talenty, zdobywać nowe umiejętności oraz nawiązywać przyjaźnie w przyjaznej i bezpiecznej atmosferze.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Południowa 48, 62-064 Plewiska