west

Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Przedszkole Niepubliczne Tęcza w Bydgoszczy to placówka edukacyjna, która stawia na wszechstronny rozwój dzieci w wieku przedszkolnym. Zlokalizowane przy ulicy Józefa Sułkowskiego 60A, przedszkole oferuje opiekę i edukację dla dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat. Placówka działa od poniedziałku do piątku w godzinach od 6:00 do 17:00, a sekretariat jest czynny od 7:00 do 15:00. W weekendy przedszkole jest zamknięte. Przedszkole Tęcza kładzie duży nacisk na indywidualne podejście do każdego dziecka, dostosowując program edukacyjny do jego potrzeb i możliwości. W ofercie przedszkola znajdują się różnorodne zajęcia, które mają na celu rozwijanie umiejętności społecznych, emocjonalnych, poznawczych i fizycznych dzieci. Wśród zajęć można wymienić zajęcia muzyczne, plastyczne, ruchowe oraz językowe. Przedszkole organizuje również liczne wycieczki i wydarzenia, które wzbogacają doświadczenia dzieci i pomagają im lepiej zrozumieć otaczający świat. Kadra przedszkola składa się z wykwalifikowanych nauczycieli i specjalistów, którzy dbają o bezpieczeństwo i rozwój dzieci. Dyrektorką przedszkola jest mgr Ewa Turska-Skibicka, która z pasją i zaangażowaniem prowadzi placówkę. Przedszkole Tęcza może pochwalić się pięcioma latami doświadczenia na rynku oraz zespołem składającym się z 25 pracowników. W przedszkolu uczęszcza około 50 dzieci, które codziennie korzystają z bogatej oferty edukacyjnej i opiekuńczej. Przedszkole Tęcza prowadzi nabór przez cały rok, jednak podstawowa rekrutacja odbywa się do końca lutego każdego roku. Rodzice zainteresowani zapisaniem swojego dziecka do przedszkola mogą pobrać kartę zgłoszenia ze strony internetowej lub otrzymać ją w sekretariacie. Wypełnioną kartę należy dostarczyć do sekretariatu lub wysłać e-mailem na adres [email protected]. Przedszkole Tęcza dba o wszechstronny rozwój dzieci, oferując im bezpieczne i przyjazne środowisko do nauki i zabawy. Placówka jest wyposażona w nowoczesne pomoce dydaktyczne i sprzęt, które wspierają proces edukacyjny. Przedszkole współpracuje również z różnymi partnerami, co pozwala na organizację dodatkowych zajęć i atrakcji dla dzieci. Dzięki zaangażowaniu kadry i wsparciu rodziców, Przedszkole Tęcza jest miejscem, gdzie dzieci mogą rozwijać swoje talenty i zainteresowania, przygotowując się do dalszej edukacji i życia społecznego.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Józefa Sułkowskiego 60A, 85-631 Bydgoszcz