west

Prywatne
star   (-)

Informacje na temat placówki

W sercu Tęczowej Krainy drzemie tajemniczy świat, gdzie każdy dzień to podróż pełna odkryć i cudownych chwil. Stworzyliśmy przestrzeń, w której każdy maluch czuje się jak odkrywca nieznanego kontynentu, gdzie za każdym rogiem czeka nowa przygoda, a tęcza to brama do krainy marzeń. W naszym żłobku i przedszkolu nie ma miejsca na rutynę. Tu każda zabawka opowiada inną historię, a śpiew i taniec są językiem, którym rozmawiamy z całym światem. Dbamy o to, by każde dziecko miało przestrzeń do wyrażania siebie, rozwijania swoich pasji i poznawania świata w swoim własnym, niepowtarzalnym tempie. Nasza kadra to prawdziwi entuzjaści, którzy wierzą, że magia dzieciństwa to najcenniejszy skarb. Dzięki temu Tęczowa Kraina to nie tylko miejsce nauki i zabawy, ale przede wszystkim kraina, w której dzieci mogą być sobą, rozwijać skrzydła i marzyć bez ograniczeń. Zapraszamy do krainy, gdzie tęcza jest początkiem każdej przygody, a uśmiech dziecka najpiękniejszym pejzażem. Przyjmujemy do Przedszkola dzieci w wieku od 3 roku życia. Nasze Przedszkole to 3 grupy wiekowe oraz wspaniałe, kreatywne i pełne zaangażowania nauczycielki. Przyjmujemy do żłobka dzieci w wieku od 5 miesiąca do 3 lat. Nasze ciocie są pełne ciepła i czułości, a dzień spędzony w żłobku zawsze jest pełen niesamowitych przygód. Nasze placówki są łatwo dostępne z różnych części miasta, oferując wygodny dojazd. Wybierz lokalizację najlepiej dopasowaną do Twoich potrzeb. Wszystkie zabawki pochodzą od uznanych producentów i są certyfikowane. Dbamy o bezpieczeństwo Twojego dziecka, oferując tylko sprawdzone produkty. Oferujemy dzieciom czas na świeżym powietrzu, kiedy tylko pogoda na to pozwala. Zdrowy rozwój i kontakt z naturą są dla nas priorytetem. Nasz zespół to doświadczone, pełne pasji opiekunki oraz nauczycielki, które z zaangażowaniem podchodzą do pracy z dziećmi. Tworzymy ciepłą, rodzinną atmosferę, w której dzieci czują się bezpiecznie. Nasze opiekunki i nauczycielki są oddane i pełne życzliwości. Dbamy o zdrowe odżywianie dzieci. Nasze posiłki są zbilansowane i dostarczane przez renomowaną firmę cateringową, specjalizującą się w żywieniu dzieci. Zapewniamy dzieciom zajęcia edukacyjne oraz różnorodne zabawy, dostosowane do ich wieku i potrzeb rozwojowych. Co wpływa na kreatywność dzieci oraz ich dojrzewanie. Nasze sale są wyposażone w niezbędne atrakcje, takie jak bujaki i wysokiej jakości meble, zapewniające komfort i bezpieczeństwo dzieci.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

1 Maja 27, 46-024 Brynica