west

Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Prywatne Tęczowe Przedszkole to placówka edukacyjna zlokalizowana w miejscowości Koło, przy ulicy Nagórnej 37. Przedszkole oferuje szeroki zakres zajęć edukacyjnych i terapeutycznych dla dzieci w wieku przedszkolnym. Placówka jest znana z profesjonalnej kadry pedagogicznej, która dba o wszechstronny rozwój dzieci, zarówno pod względem intelektualnym, jak i emocjonalnym. Przedszkole organizuje liczne wydarzenia i uroczystości, które angażują zarówno dzieci, jak i rodziców, tworząc przyjazną i wspierającą społeczność. W ofercie przedszkola znajdują się również zajęcia adaptacyjne, które pomagają dzieciom w łatwiejszym przystosowaniu się do nowego środowiska. Prywatne Tęczowe Przedszkole kładzie duży nacisk na indywidualne podejście do każdego dziecka, co pozwala na dostosowanie programu nauczania do jego potrzeb i możliwości. Placówka współpracuje z różnymi specjalistami, w tym psychologami i logopedami, aby zapewnić kompleksową opiekę i wsparcie dla dzieci z różnymi potrzebami edukacyjnymi. Przedszkole jest również zaangażowane w różne projekty i inicjatywy społeczne, które mają na celu promowanie wartości edukacyjnych i społecznych wśród dzieci. Dzięki temu dzieci uczą się nie tylko podstawowych umiejętności, ale także rozwijają swoje kompetencje społeczne i emocjonalne. Prywatne Tęczowe Przedszkole to miejsce, gdzie każde dziecko może czuć się bezpiecznie i rozwijać swoje talenty w przyjaznej i wspierającej atmosferze.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Nagórna 37, 62-600 Koło