west

Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Niepubliczne Przedszkole i Żłobek Anglojęzyczny The Oxford Kids to placówka edukacyjna, która powstała z myślą o dwujęzycznych dzieciach. Naszym celem jest nauczanie języka angielskiego już od najmłodszych lat, dlatego stworzyliśmy program nauki języka angielskiego dla żłobka, który nazwaliśmy Oxford Kids Early Learning. Placówka oferuje szeroki wachlarz zajęć dodatkowych, w tym 16 godzin języka angielskiego tygodniowo, co czyni naszą ofertę wyjątkowo atrakcyjną w porównaniu do innych przedszkoli w mieście. Nasze przedszkole i żłobek znajdują się w Cieszynie, przy ulicy Sejmowej 9. Jesteśmy otwarci od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:30 do 17:00. Nasza kadra składa się z wykwalifikowanych nauczycieli, którzy z pasją i zaangażowaniem podchodzą do pracy z dziećmi. W naszej placówce dbamy o wszechstronny rozwój dzieci, oferując im nie tylko naukę języka angielskiego, ale także różnorodne zajęcia rozwijające ich umiejętności i zainteresowania. Organizujemy również liczne wydarzenia i wycieczki, które mają na celu wzbogacenie doświadczeń edukacyjnych naszych podopiecznych. Nasze przedszkole i żłobek to miejsce, gdzie dzieci mogą rozwijać się w przyjaznej i stymulującej atmosferze, a rodzice mogą być pewni, że ich pociechy są w dobrych rękach. Zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia naszej placówki, aby przekonać się, jak wiele możemy zaoferować Twojemu dziecku.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Sejmowa 9, 43-400 Cieszyn