west

Opiekun dzienny
star   5.0(4 opinie)

Informacje na temat placówki

Żłobek Tulisie to prywatna placówka opiekuńczo-wychowawcza zlokalizowana w Warszawie, oferująca profesjonalną opiekę nad dziećmi w wieku od 6 miesięcy do 3 lat. Placówka posiada dwa oddziały: jeden na ulicy Solipskiej 17 w dzielnicy Stare Włochy, a drugi na ulicy Wiosny Ludów 49 w dzielnicy Ursus. Żłobek Tulisie wyróżnia się doświadczoną kadrą opiekunek, które posiadają odpowiednie wykształcenie oraz bogate doświadczenie w pracy z małymi dziećmi. Opiekunki są doskonale przygotowane do pracy z dziećmi, co zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa i komfortu dla maluchów. Placówka kładzie duży nacisk na zdrowe i zbilansowane posiłki, które są przygotowywane z najwyższą starannością. Dzieci mają możliwość poznawania nowych smaków i uczą się zdrowych nawyków żywieniowych. Żłobek Tulisie oferuje również indywidualne podejście do każdego dziecka, dostosowując zajęcia do jego możliwości i umiejętności. Dzięki temu każde dziecko może rozwijać się w swoim tempie i czerpać radość z nauki i zabawy. W żłobku organizowane są różnorodne zajęcia dydaktyczne, które mają na celu rozwijanie umiejętności manualnych, koordynacji ruchowej oraz zdolności poznawczych dzieci. Dzieci uczestniczą w zajęciach plastycznych, muzycznych, tanecznych oraz teatralnych. Placówka oferuje również zajęcia z zakresu edukacji przyrodniczej, gdzie dzieci mają możliwość poznawania świata zwierząt i roślin. Żłobek Tulisie posiada nowoczesne i bezpieczne wyposażenie, które jest dostosowane do potrzeb najmłodszych. Sale są przestronne, jasne i kolorowe, co sprzyja tworzeniu przyjaznej atmosfery. Placówka dba również o higienę i czystość, regularnie dezynfekując pomieszczenia oraz zabawki. W żłobku zainstalowane są oczyszczacze powietrza, które zapewniają czyste i zdrowe powietrze dla dzieci. Rodzice wybierają Żłobek Tulisie ze względu na profesjonalną opiekę, zdrowe posiłki, indywidualne podejście do każdego dziecka oraz różnorodne zajęcia rozwijające. Placówka cieszy się dobrą opinią wśród rodziców, którzy doceniają zaangażowanie i troskę o rozwój swoich dzieci. Żłobek Tulisie to miejsce, gdzie dzieci mogą bawić się, uczyć i rozwijać w przyjaznej i bezpiecznej atmosferze.

Udogodnienia w placówce

child_friendly
Wózkownia
style
restaurant_menu
Catering
local_parking
Parking
visibility
Monitoring

Placówka nie prowadzi rekrutacji

Opinie i ocena rodziców

star
5.0
star
5.0

Czystość

Jedzenie

starstarstarstarstar

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Wiosny Ludów 47, 02-492 Warszawa