west

Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Nasze przedszkole to nowoczesna placówka zapewniająca każdemu dziecku komfort i bezpieczeństwo. Oferuje bogaty program zajęć, inspirujących dzieci do zdobywania nowych wiadomości i umiejętności. Zajęcia prowadzone są metodą zabawy angażującej wszystkie zmysły dziecka. Przedszkole TupTup w Miejskiej Górce stawia na wszechstronny rozwój dzieci, oferując różnorodne zajęcia edukacyjne, artystyczne i sportowe. Placówka jest wyposażona w nowoczesne pomoce dydaktyczne oraz bezpieczne i atrakcyjne place zabaw. Kadra pedagogiczna składa się z wykwalifikowanych nauczycieli, którzy z pasją i zaangażowaniem podchodzą do pracy z dziećmi. Przedszkole organizuje również liczne wycieczki, warsztaty i wydarzenia okolicznościowe, które wzbogacają program edukacyjny i integrują społeczność przedszkolną. W TupTup dzieci mają możliwość nauki języków obcych, uczestniczenia w zajęciach muzycznych, plastycznych oraz ruchowych. Przedszkole dba o zdrowie i dobre samopoczucie dzieci, oferując zdrowe i zrównoważone posiłki przygotowywane na miejscu. Rodzice mogą liczyć na bieżący kontakt z nauczycielami oraz regularne informacje o postępach i rozwoju swoich pociech. TupTup to miejsce, gdzie dzieci mogą rozwijać swoje talenty, zdobywać nowe umiejętności i nawiązywać przyjaźnie w przyjaznej i wspierającej atmosferze.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Niepodległości 21, 63-910 Miejska górka