west

Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Tuptusie to miejsce zabawy i nauki dzieci od 1 do 6 lat. Zapewniamy przede wszystkim super zabawę dla dzieci, a rodzicom poczucie spokoju, że ich pociechy wspaniale spędzają czas, bawiąc się i ucząc w bezpiecznym miejscu w ciepłej, przyjaznej atmosferze. Nasze przedszkole zostało specjalnie przystosowane do potrzeb dzieci, aby zapewnić im pełne bezpieczeństwo oraz umożliwić swobodną zabawę i wspaniałe warunki do nauki. Dogodna lokalizacja umożliwia rodzicom podwożenie swoich pociech w drodze do pracy. Mieścimy się w cichej, spokojnej i bezpiecznej okolicy w otoczeniu zieleni. Przedszkole zapewnia dzieciom nieodpłatnie uczestnictwo dwa razy w tygodniu w zajęciach z języka angielskiego, francuskiego, gimnastyki oraz rytmiki. Ponadto zachęcamy dzieci do uczestnictwa w zajęciach dodatkowo płatnych, takich jak zajęcia kulinarne, logopedyczne, plastyczne, rehabilitacyjne, z robotyki, sensoplastyki, szachów, taneczne oraz wokalno-muzyczne. W Tuptusiach dzieci podzielone są na grupy wiekowe, dzięki czemu mamy możliwość dostosowania metod i form pracy do wieku dzieci. Każda grupa jest pod opieką wykwalifikowanej kadry pedagogicznej. Wszystkie nasze panie są uśmiechnięte, życzliwe i z sercem do dziecka i rodzica. Nasze grupy to: Domisie (2016), Krasnoludki (2016), Skrzaty (2017), Gumisie (2017/2018), Żabki (2018), Biedronki (2018/2019), Dinusie (2019), Elfiki (2020), Jagódki (2020), Tuptusie (2021) oraz Puchatki (2021/2022). Zapraszamy wszystkie dzieci na niezapomnianą Tuptusiową przygodę! Rekrutacja rozpoczyna się 1 marca. Czekamy na Was!

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Żbicka 91, 32-065 Krzeszowice