west

Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Przedszkole Tygrysek to miejsce, w którym dzieci czują się bezpiecznie, są radosne i uśmiechnięte. Przyjazna domowa atmosfera umożliwia prawidłowy rozwój Państwa dziecka. Czas spędzony w nielicznej grupie, prowadzonej przez doświadczoną kadrę, stanie się niezapomnianym etapem w życiu malucha. W przedszkolu dzieci na pewno nie będą się nudzić. Naszym celem jest rozbudzanie zamiłowań artystycznych i propagowanie zdrowego, sportowego stylu życia. Celem nadrzędnym jest to, aby dzieci czuły się u nas jak w domu, aby panowała miła, przyjazna atmosfera, aby dzieci z chęcią przychodziły do Tygryska. Społeczność przedszkolna to również personel obsługi, administracja oraz rodziny naszych wychowanków. Bez ich pomocy oraz współpracy z nimi proces wychowania byłby niemożliwy. Będziemy uczyć się razem i nawzajem od siebie, szanując każdą rodzinną indywidualność. Jest to jedyna droga do tego, aby nasze dzieci wychowywały się w poczuciu bezpieczeństwa, akceptacji i miłości, aby umiały i chciały dzielić się sobą z innymi. Niepubliczne Przedszkole Tygrysek jest jednym z najlepiej wyposażonych w przyrządy dydaktyczne z przedszkoli w Pabianicach. Przedszkole Tygrysek jest czynne 12 miesięcy w roku. Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach od 6:00 do 18:00, w trzech grupach po 15 osób. Dzieci w Tygrysku spędzają czas w sposób różnorodny i ciekawy, a przede wszystkim mają możliwość rozwijania swoich zainteresowań. Przedszkolaki w ramach czesnego mają zapewnione zajęcia sportowe, muzyczne oraz językowe. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Życzymy przyjemnej lektury i mamy nadzieję, że zobaczymy się w jednej z naszych placówek.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Moniuszki 126, 95-200 Pabianice