west

Niepubliczne
star   5.0(2 opinie)

Informacje na temat placówki

Przedszkole sportowo-taneczne Tygrysek to wyjątkowe miejsce, które łączy edukację z aktywnością fizyczną, oferując dzieciom wszechstronny rozwój. Placówka posiada dwa oddziały: w Niepołomicach przy ul. Grunwaldzkiej 15d oraz w Staniątkach pod numerem 699. Przedszkole działa od poniedziałku do piątku w godzinach od 6:30 do 17:00, co pozwala rodzicom na elastyczne dostosowanie godzin odbioru dzieci do swoich obowiązków zawodowych. Przedszkole Tygrysek wyróżnia się 10-letnim doświadczeniem w pracy z dziećmi oraz sprawdzoną kadrą pedagogiczną. Absolwenci placówki to mistrzowie Polski, Europy i świata w karate tradycyjnym, co świadczy o wysokim poziomie zajęć sportowych. Przedszkole oferuje profesjonalne sale do zajęć tanecznych i karate oraz duży ogród o powierzchni 2 tys. m² z nowym placem zabaw, co zapewnia dzieciom doskonałe warunki do nauki i zabawy. Misją przedszkola jest harmonijny rozwój dzieci od najmłodszych lat. Placówka kładzie duży nacisk na zdrowy tryb życia, ucząc maluchy, jak żyć aktywnie i zdrowo. Przedszkole Tygrysek dba również o kształtowanie charakteru dzieci oraz prawidłową sylwetkę, co jest możliwe dzięki różnorodnym zajęciom sportowym i tanecznym. W przedszkolu panuje przyjazna atmosfera, która sprzyja nauce i zabawie. Dzieci mają możliwość uczestniczenia w treningach karate oraz nauce tańca, co rozwija ich umiejętności fizyczne i społeczne. Przedszkole Tygrysek to miejsce, gdzie każde dziecko może czuć się wyjątkowo i bezpiecznie. Placówka oferuje również możliwość zapisania dziecka do żłobka, który znajduje się w Staniątkach pod numerem 699. Żłobek zapewnia opiekę nad najmłodszymi dziećmi, dbając o ich rozwój i bezpieczeństwo. Przedszkole i żłobek Tygrysek to miejsca, gdzie dzieci mogą rozwijać swoje talenty i pasje, a rodzice mogą być pewni, że ich pociechy są w dobrych rękach. Przedszkole sportowo-taneczne Tygrysek to idealne miejsce dla rodziców, którzy chcą, aby ich dzieci rozwijały się wszechstronnie, łącząc naukę z aktywnością fizyczną. Placówka oferuje bogaty program zajęć, który zaspokaja potrzeby edukacyjne i sportowe dzieci, zapewniając im jednocześnie dużo radości i satysfakcji.

Galeria zdjęć (9)

Czystość

Jedzenie

starstarstarstarstar

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

Placówka ma wolne miejsca
place