west

Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Niepubliczne Przedszkole "U Smoka, Co Buja w Obłokach" to placówka edukacyjna zlokalizowana w Warszawie, przy ulicy Świętego Bonifacego 106 na Sadybie. Przedszkole jest wpisane do Rejestru Szkół i Niepublicznych Placówek Oświatowych pod numerem 263/PN. Placówka oferuje szeroki wachlarz zajęć edukacyjnych i rozwojowych dla dzieci, w tym zajęcia teatralne, język angielski, rytmikę, warsztaty naukowe, projekty autorskie oraz zajęcia z psychologiem. Dodatkowo, przedszkole organizuje różnorodne wydarzenia cykliczne i warsztaty multimedialne, które mają na celu rozwijanie kreatywności i umiejętności dzieci. Przedszkole posiada również ofertę zajęć płatnych, takich jak zajęcia korekcyjne, aikido, zumba, rozszerzony język angielski, zajęcia z logopedą, taniec oraz szachy. Placówka kładzie duży nacisk na rozwój sensoryczny dzieci, oferując zajęcia, które pozwalają na poznawanie świata poprzez wszystkie zmysły, ćwiczenie koordynacji ruchowej oraz koncentracji uwagi. Przedszkole współpracuje z różnymi partnerami i jest aktywnie zaangażowane w projekty ekologiczne oraz edukacyjne. Organizuje również rodzinne wyjazdy na narty oraz letnie wyjazdy rodzinne, co dodatkowo integruje społeczność przedszkolną. Przedszkole posiada nowoczesny budynek, który jest dostosowany do potrzeb dzieci i zapewnia komfortowe warunki do nauki i zabawy. Kadra przedszkola składa się z wykwalifikowanych nauczycieli i specjalistów, którzy dbają o wszechstronny rozwój dzieci. Placówka jest również aktywna w mediach, pojawiając się w programach telewizyjnych takich jak "Dzień Dobry TVN" oraz w magazynach "DaDa" i "Dziecko". Przedszkole "U Smoka, Co Buja w Obłokach" to miejsce, gdzie dzieci mogą rozwijać swoje talenty, zdobywać nowe umiejętności i spędzać czas w przyjaznej i kreatywnej atmosferze.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Morszyńska 71A, 02-933 Warszawa