west

Niepubliczne
star   1.3(1 opinia)

Informacje na temat placówki

Uniwersytet Malucha Montessori to placówka edukacyjna, która oferuje wszechstronny rozwój dzieci w wieku przedszkolnym i żłobkowym. Placówka kładzie duży nacisk na indywidualne potrzeby dzieci oraz naukę samodzielności, co jest zgodne z filozofią pedagogiki Marii Montessori. W codziennej pracy z dziećmi wykorzystuje się różnorodne pomoce Montessori, które wspierają rozwój intelektualny, emocjonalny i społeczny dzieci. Wykwalifikowana kadra pedagogiczna towarzyszy dzieciom w odkrywaniu ich talentów i rozwijaniu umiejętności. Placówka oferuje szeroki wachlarz zajęć dodatkowych, takich jak język angielski, zajęcia teatralne, taniec towarzyski, nauka gry w szachy, zajęcia artystyczne oraz rytmika. Zajęcia te są prowadzone w sposób angażujący i dostosowany do wieku dzieci, co sprawia, że nauka staje się przyjemnością. Uniwersytet Malucha Montessori zapewnia również doskonałe warunki lokalowe, w tym bezpieczny ogród zabaw, który jest idealnym miejscem do aktywności na świeżym powietrzu. Rekrutacja do żłobka i przedszkola odbywa się na zasadzie kolejności zgłoszeń, a ilość miejsc jest ograniczona. Procedura zapisów obejmuje kontakt telefoniczny, spotkanie z dyrektorem, podpisanie umowy oraz wpłatę wpisowego. Placówka zachęca rodziców do bezpośredniego kontaktu, aby mogli oni lepiej poznać oferowane warunki i program edukacyjny. Uniwersytet Malucha Montessori to miejsce, gdzie dzieci uczą się podejmowania własnych decyzji, empatii, troski o świat i przyrodę, szacunku dla ludzi i otoczenia oraz poczucia własnej wartości. Wszystkie te wartości są fundamentem wszechstronnego rozwoju dziecka i przygotowania go do kolejnych etapów edukacji. Placówka współpracuje z rodzicami, aby wspólnie wychowywać dzieci i kształtować ich dobre praktyki na całe życie. Edukacja w Uniwersytecie Malucha Montessori to gwarancja merytorycznego i psychologicznego przygotowania dziecka do szkoły.

Opinie i ocena rodziców

star
star

Czystość

Jedzenie

starstarstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Galicyjska 16, 32-087 Zielonki