west

Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Przedszkole Niepubliczne Wesoła Kraina w Kielnie to miejsce, które stawia na rozwój dzieci w atmosferze życzliwości i twórczości. Placówka oferuje przestronne sale dydaktyczne, które są bogato wyposażone w materiały edukacyjne oraz estetyczne zaplecze sanitarno-higieniczne. Przedszkole posiada różne sale tematyczne, takie jak Sala Montessori, Sala Puchatki, Sala „0” oraz Sala Muminki, które są dostosowane do potrzeb dzieci w różnym wieku. Dodatkowo, przedszkole prowadzi żłobek dla najmłodszych dzieci. Wesoła Kraina angażuje się w liczne projekty edukacyjne, które mają na celu rozwijanie zainteresowań i zdolności dzieci. Aktualnie przedszkole bierze udział w projekcie „Mały Miś w Świecie Wielkiej Literatury”, który promuje czytelnictwo wśród najmłodszych. Placówka organizuje również różnorodne zajęcia dodatkowe, które wspierają rozwój fizyczny, intelektualny i emocjonalny dzieci. Przedszkole Wesoła Kraina kładzie duży nacisk na współpracę z rodzicami, oferując im strefę rodzica, gdzie mogą uzyskać informacje na temat postępów swoich dzieci oraz uczestniczyć w życiu przedszkola. W ramach strefy rodzica dostępne są informacje o grupach przedszkolnych, takich jak Biedronki, Jeżyki, Żabki, Zajączki oraz Sowy. Każda z grup ma swoje unikalne zajęcia i programy dostosowane do wieku i potrzeb dzieci. Placówka oferuje również różnorodne zajęcia dodatkowe, takie jak zajęcia plastyczne, muzyczne, sportowe oraz językowe. Przedszkole posiada własne mini zoo, które jest atrakcją dla dzieci i pozwala im na bezpośredni kontakt ze zwierzętami. Dzieci mają również możliwość uczestniczenia w wycieczkach edukacyjnych oraz wydarzeniach kulturalnych organizowanych przez przedszkole. Wesoła Kraina zapewnia dzieciom zdrowe i zrównoważone posiłki, które są przygotowywane zgodnie z jadłospisem opracowanym przez dietetyka. Przedszkole dba o rozwój zdrowych nawyków żywieniowych u dzieci, oferując im różnorodne i smaczne potrawy. Przedszkole Wesoła Kraina to miejsce, gdzie dzieci mogą rozwijać swoje zainteresowania, zdobywać nowe umiejętności i nawiązywać przyjaźnie w przyjaznej i wspierającej atmosferze. Placówka stawia na indywidualne podejście do każdego dziecka, dbając o jego wszechstronny rozwój i dobre samopoczucie.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Szkolna 5, 84-208 Kielno