west

Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Niepubliczne "Wesołe Przedszkole TPD" im. Marii Kownackiej to placówka edukacyjna zlokalizowana w Warszawie, przy ul. Elbląskiej 43. Przedszkole przyjmuje dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat i działa w godzinach od 7:30 do 17:00. Placówka charakteryzuje się miłą, domową atmosferą oraz dobrze wykwalifikowaną kadrą, która jest ukierunkowana na dobro dzieci, ich odpowiedni rozwój i bezpieczeństwo. Przedszkole przyjmuje niewielką liczbę dzieci, maksymalnie 21, co pozwala na indywidualne podejście do każdego dziecka. Odpłatność za przedszkole jest niższa niż w prywatnych przedszkolach i żłobkach. W ramach zajęć dodatkowych oferowane są lekcje języka angielskiego i rytmiki, które odbywają się dwa razy w tygodniu, oraz zajęcia sportowe raz w tygodniu. Raz w miesiącu organizowane są teatrzyki lub koncerty. Przedszkole prowadzi wiele rozwijających i ciekawych zajęć, w tym zajęcia z elementami sensoryki, logopedii oraz metody Montessori. Dodatkowo, za dodatkową opłatą, dzieci mogą uczestniczyć w zajęciach tanecznych lub nauce gry na pianinie. Przedszkole stawia na wszechstronny rozwój dzieci, dbając o ich edukację, rozwój fizyczny oraz emocjonalny. Placówka cieszy się dobrą opinią wśród rodziców, którzy doceniają profesjonalizm kadry oraz przyjazną atmosferę panującą w przedszkolu. Przedszkole jest miejscem, gdzie dzieci mogą rozwijać swoje umiejętności, zdobywać nowe doświadczenia oraz nawiązywać przyjaźnie. Wartości, jakie przedszkole stara się przekazywać dzieciom, to współpraca, empatia, kreatywność oraz odpowiedzialność. Przedszkole jest miejscem, gdzie każde dziecko jest traktowane indywidualnie, a jego potrzeby i zainteresowania są uwzględniane w codziennej pracy dydaktycznej.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Elbląska 43, 01-747 Warszawa