west

Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Przedszkole Niepubliczne „Wesołe Smerfiki” w Nowym Dworze Gdańskim to placówka, która zapewnia profesjonalną opiekę oraz bezpieczeństwo swoim podopiecznym. Budynek przedszkola jest położony w centrum miasta, co czyni go łatwo dostępnym dla rodziców. Przedszkole jest otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach 6:30 – 16:30, również w okresie wakacyjnym, co jest dużym udogodnieniem dla pracujących rodziców. Placówka oferuje szeroki wachlarz zajęć dodatkowych, w tym język angielski, śpiew, tańce – rytmikę, zajęcia logopedyczne oraz pomoc psychologiczno-pedagogiczną. Przedszkole posiada nowoczesne wyposażenie, w tym tablicę multimedialną i podłogę interaktywną, co wspomaga proces dydaktyczny. Dzieci mają również dostęp do dużego placu zabaw, który jest podzielony na dwie części: dla młodszych (3-4 latków) i starszych (5-6 latków). Plac zabaw jest wyposażony w certyfikowany sprzęt ogrodowy, co zapewnia bezpieczne warunki do zabawy. Przedszkole „Wesołe Smerfiki” dba również o zdrowie swoich podopiecznych, oferując smaczne i zdrowe posiłki przygotowywane w piecu konwekcyjno-parowym. Kuchnia przedszkola jest prowadzona przez nową kadrę, która przeszła liczne szkolenia z zakresu wyżywienia dzieci w wieku 3-6 lat. Posiłki są dostosowane do wymogów rozporządzenia ministra zdrowia z 26 lipca 2016 roku dotyczącego żywienia zbiorowego dzieci i młodzieży. Bezpieczeństwo dzieci jest priorytetem dla przedszkola. Budynek jest wyposażony w system alarmowy i przeciwpożarowy, a także monitoring. Przedszkole realizuje również projekt „Wesołe Smerfiki – poprawa jakości edukacji przedszkolnej w Nowym Dworze Gdańskim”, który jest dofinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego. Celem projektu jest poprawa jakości edukacji ogólnej i przedszkolnej oraz zwiększenie liczby trwałych miejsc edukacji przedszkolnej. Rekrutacja na rok szkolny 2024/2025 jest już rozpoczęta, a przedszkole przyjmuje dzieci w wieku od 2 do 6 lat. W ramach czesnego oferowane są liczne zajęcia dodatkowe, takie jak język angielski, rytmika z tańcem, zajęcia logopedyczne, pomoc psychologiczna, terapia wczesnego wspomagania rozwoju oraz zajęcia wspomagające naukę. Przedszkole organizuje również imprezy i teatrzyki dla dzieci. Dni otwarte odbędą się 30 sierpnia 2024 roku w godzinach 10-12.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Henryka Dąbrowskiego 5, 82-100 Nowy dwór gdański