west

Publiczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Publiczne Przedszkole „Wesoły Gawroszek” i Żłobek w Gowarzewie to placówka edukacyjna, która stawia na rozwój dzieci poprzez stymulowanie ich ciekawości i naturalnej potrzeby ruchu. Przedszkole oferuje szeroki wachlarz zajęć dodatkowych, w tym innowacyjne projekty i kodowanie, które mają na celu poszerzanie horyzontów dzieci. Kadra przedszkola składa się z doświadczonych i zaangażowanych nauczycieli, którzy zachęcają dzieci do zadawania pytań, rozwiązywania problemów i twórczego wyrażania siebie. Placówka zapewnia również zdrowe i smaczne menu, uwzględniające alergie pokarmowe, a dzieci mają dostęp do wody mineralnej na życzenie. Przedszkole działa według standardów publicznych przedszkoli na terenie gminy Kleszczewo, oferując bezpłatny, 5-godzinny pobyt dzieci, z możliwością przedłużenia za symboliczną opłatą. Dzieci realizujące roczne przygotowanie przedszkolne są zwolnione z opłaty eksploatacyjnej. Placówka jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach od 6:00 do 17:00, z miesięczną przerwą urlopową w okresie wakacji, podczas której zapewniana jest opieka w Przedszkolu „Jarzębinka Paczkowo” w Paczkowie. Żłobek przyjmuje dzieci od 1 roku życia, oferując różne pakiety pobytowe. Żłobek jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 6:00 do 17:00, z dwutygodniową przerwą urlopową w okresie wakacji, podczas której zapewniana jest opieka w Żłobku „Jarzębinka” w Paczkowie. Placówka dba o bezpieczeństwo dzieci, tworząc warunki do wspólnej zabawy i nauki, a także stymulując ich rozwój poprzez różnorodne, ciekawe doświadczenia i twórczą aktywność.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Kleszczewska 3, 63-004 Gowarzewo