west

Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Wyspa Odkrywców to przedszkole zlokalizowane w Zielińcu, które stawia na wszechstronny rozwój dzieci. Placówka oferuje bogaty program edukacyjny, który obejmuje zarówno tradycyjne metody nauczania, jak i nowoczesne podejścia takie jak metoda STEAM (Science, Technology, Engineering, Arts, Mathematics). Przedszkole wyróżnia się indywidualnym podejściem do każdego dziecka, co pozwala na rozwijanie jego unikalnych talentów i zainteresowań. W ramach codziennych zajęć dzieci uczestniczą w różnorodnych aktywnościach, które mają na celu rozwijanie ich umiejętności społecznych, emocjonalnych i intelektualnych. Placówka kładzie duży nacisk na naukę języków obcych, w szczególności języka angielskiego, co jest realizowane poprzez program dwujęzyczności. Dzięki temu dzieci mają możliwość nauki języka obcego w naturalny sposób, co znacznie ułatwia jego przyswajanie. Ponadto, przedszkole uczestniczy w międzynarodowych programach zdrowia psychicznego, takich jak „Przyjaciele Zippiego” i „Uważniaki”, które mają na celu wspieranie dzieci w radzeniu sobie z emocjami i rozwijanie umiejętności interpersonalnych. Wyspa Odkrywców to także miejsce, gdzie dzieci mogą rozwijać swoje zdolności artystyczne. Przedszkole organizuje regularne zajęcia z teatru, muzyki i plastyki, które pozwalają dzieciom na wyrażanie siebie i rozwijanie kreatywności. W ramach programu edukacyjnego dzieci mają również możliwość uczestniczenia w różnorodnych warsztatach i projektach, które rozwijają ich umiejętności praktyczne i techniczne. Przedszkole w Zielińcu dba również o zdrowie i dobre samopoczucie swoich podopiecznych. Jadłospis jest starannie komponowany, aby zapewnić dzieciom zdrowe i zrównoważone posiłki. Placówka przestrzega również rygorystycznych standardów bezpieczeństwa, co zapewnia rodzicom spokój i pewność, że ich dzieci są w dobrych rękach. Wyspa Odkrywców to miejsce, gdzie każde dziecko może czuć się wyjątkowe i ważne, a jego rozwój jest wspierany na każdym etapie.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Sośnicka 10, 61-058 Poznań