west

Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Przedszkole Niepubliczne "Wyspa Przedszkolaka" to placówka edukacyjna zlokalizowana w Gdańsku, która koncentruje się na tworzeniu dzieciom przyjaznego środowiska do nauki, zabawy oraz zdobywania nowych umiejętności. Przedszkole stawia na wysoką jakość nauczania, zapewniając jednocześnie bezpieczeństwo i rozwój fizyczny dzieci. W ramach swojej oferty edukacyjnej, przedszkole oferuje zajęcia z języka angielskiego, gimnastyki korekcyjnej, kodowania i robotyki oraz logopedii. Zajęcia te są prowadzone przez wykwalifikowanych specjalistów, takich jak nauczyciele wychowania przedszkolnego, pedagodzy specjalni, fizjoterapeuci, logopedzi oraz terapeuci pedagogiczni. Przedszkole kładzie duży nacisk na rozwój kompetencji językowych, fizycznych i społecznych dzieci, co ma na celu przygotowanie ich do dalszej edukacji i życia w społeczeństwie. Placówka organizuje również różnorodne wydarzenia i aktywności, które mają na celu integrację dzieci oraz rozwijanie ich zainteresowań i pasji. Przedszkole posiada nowoczesne wyposażenie oraz przestronne sale dydaktyczne, które sprzyjają efektywnej nauce i zabawie. Dodatkowo, przedszkole dba o zdrowie i bezpieczeństwo dzieci, stosując się do najnowszych standardów ochrony małoletnich. Rodzice mogą być pewni, że ich dzieci są w dobrych rękach, a kadra przedszkola dokłada wszelkich starań, aby każde dziecko czuło się wyjątkowe i miało możliwość wszechstronnego rozwoju. Przedszkole Niepubliczne "Wyspa Przedszkolaka" to miejsce, gdzie nauka i zabawa idą w parze, a dzieci mają możliwość rozwijania swoich umiejętności w przyjaznej i bezpiecznej atmosferze.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Mieczysława Boguckiego 52a, 80-690 Gdańsk