west

Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Zaczarowana Planeta to niepubliczne przedszkole i szkoła podstawowa zlokalizowane w dzielnicy Nowy Prokocim w Krakowie. Placówka mieści się przy ulicy Kurczaba 5. Zaczarowana Planeta oferuje kompleksową edukację dla dzieci w wieku przedszkolnym oraz szkolnym, kładąc duży nacisk na rozwój intelektualny, emocjonalny i społeczny swoich wychowanków. W przedszkolu dzieci mają możliwość uczestniczenia w różnorodnych zajęciach dydaktycznych, artystycznych i sportowych, które są dostosowane do ich wieku i możliwości. Program nauczania w szkole podstawowej jest realizowany zgodnie z obowiązującymi standardami edukacyjnymi, a jednocześnie wzbogacony o dodatkowe zajęcia rozwijające zainteresowania uczniów. Placówka dysponuje nowoczesnymi salami lekcyjnymi, pracowniami komputerowymi oraz przestronnymi salami gimnastycznymi. Zaczarowana Planeta stawia na indywidualne podejście do każdego dziecka, co pozwala na lepsze dostosowanie metod nauczania do jego potrzeb i predyspozycji. Kadra pedagogiczna składa się z wykwalifikowanych nauczycieli, którzy nie tylko przekazują wiedzę, ale także dbają o wszechstronny rozwój swoich podopiecznych. Placówka organizuje również liczne wycieczki, warsztaty i wydarzenia kulturalne, które wzbogacają proces edukacyjny i integrują społeczność szkolną. Zaczarowana Planeta to miejsce, gdzie dzieci mogą rozwijać swoje talenty, zdobywać nowe umiejętności i nawiązywać przyjaźnie w przyjaznej i bezpiecznej atmosferze.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Jana Kurczaba 5, 30-868 Kraków