west

Prywatne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Zainspirowani niezwykłością dziecięcych zachowań ich spontanicznością, wrażliwością i kreatywnością oddajemy w Państwa ręce miejsce tworzone z myślą o dzieciach. Zaczarowany Ogród to wyjątkowe Przedszkole. Trafiając odbiorcę żywo reagującego i chłonnego naszych działań pragniemy, aby zaproponowany program edukacji artystycznej rozbudził w naszym podopiecznych pasje. Poprzez zabawę dzieci rozwijają się intelektualnie i emocjonalnie. Kształcąc się dziecko może być przykładem różnych postaw i wzorem zachowań. Do naszego przedszkola zapraszamy również dzieci z okolicznych miejscowości: Wyr, Orzesza, Tych, Łazisk Górnych i Katowic. Warto poświęcić kilka minut na dojazd, by zapewnić swoim pociechom najlepszą opiekę w przedszkolu z ciekawymi, rozwijającymi wyobraźnię zajęciami. Dla naszych podopiecznych przygotowaliśmy ciekawe zajęcia z edukacji artystycznej: teatr, taniec, muzyka, plastyka oraz zajęcia sportowe. Prowadzimy także naukę języka angielskiego oraz szachy dla dzieci.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Nowa 1c, 43-190 Mikołów