west

Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Na terenie Nadwiślańskiego Parku Krajobrazowego zawsze słońce świeci, dlatego z uśmiechem na twarzy biegną w tamtą stronę wszystkie dzieci. Może ktoś zapyta: a dokąd tak biegniecie? Przecież tam nic a nic nie znajdziecie. Lecz tam kryje się skarb niesamowity, wśród bogatej i przepięknej roślinności ukryty. To „Zameczek”- przedszkole jedyne w swoim rodzaju, nie znajdziecie lepszego w całym naszym kraju. U nas przez cały dzień od samego rana, świetna zabawa jest gwarantowana! Bliskość natury sprzyja radosnemu odkrywaniu świata przyrodniczego w życiu każdego dziecka, tak bardzo niezbędnego. Na łonie natury aktywnie wypoczywamy, gdyż ogromny i przepiękny plac zabaw posiadamy. Wokół mamy pola, łąki, rzeki, a także las, więc wpadnij do nas, by spędzić miło swój wolny czas. Gdy Ci smutno lub dzień w domu Ci się dłuży, zapraszamy do nas! Tu każda ciocia pomocą służy. W Przedszkolu „Zameczek” każde dziecko znajdzie miejsce dla siebie, a panująca tu rodzinna atmosfera sprawi, że poczujesz się jak w niebie! Mamy misie, lalki, auta oraz klocki Lego, dołącz wiec do nas, droga koleżanko i kolego.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Izerska 7, 85-689 Bydgoszcz