west

Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Zielona Akademia to sieć przedszkoli, które oferują edukację i opiekę dla dzieci w różnych lokalizacjach. Placówki znajdują się w miejscowościach takich jak Błonie, Czosnów, Wierzbin oraz Cząstków Mazowiecki. Każda z tych placówek jest dostosowana do potrzeb najmłodszych, oferując bezpieczne i przyjazne środowisko do nauki i zabawy. Zielona Akademia kładzie duży nacisk na rozwój intelektualny, emocjonalny i fizyczny dzieci, zapewniając im wszechstronną edukację. Przedszkola te są wyposażone w nowoczesne pomoce dydaktyczne i zabawki, które wspierają rozwój kreatywności i umiejętności poznawczych dzieci. Kadra pedagogiczna składa się z wykwalifikowanych nauczycieli, którzy z pasją i zaangażowaniem podchodzą do swojej pracy. Zielona Akademia organizuje również liczne zajęcia dodatkowe, takie jak zajęcia sportowe, artystyczne czy językowe, które pozwalają dzieciom rozwijać swoje zainteresowania i talenty. Placówki te są również zaangażowane w różnorodne projekty ekologiczne, ucząc dzieci szacunku do przyrody i dbania o środowisko. Zielona Akademia to miejsce, gdzie każde dziecko może czuć się wyjątkowe i ważne, a rodzice mogą być pewni, że ich pociechy są w dobrych rękach. Dzięki różnorodnym programom edukacyjnym i wychowawczym, Zielona Akademia wspiera wszechstronny rozwój dzieci, przygotowując je do dalszej edukacji i życia w społeczeństwie.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Solidarności 19A, 05-870 Błonie