west

Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

ZENITH została założona w 1987 roku i zdobyła 124 patenty na kruszarki i młyny w ciągu ostatnich trzydziestu lat. Firma posiada ponad 30 biur lub oddziałów na całym świecie. ZENITH nieustannie dąży do rozwoju, aby dostarczać najlepszy sprzęt i usługi. Firma oferuje szeroką gamę produktów, w tym młyny, kruszarki i urządzenia do przetwarzania minerałów. ZENITH jest znana z innowacyjnych rozwiązań technologicznych i wysokiej jakości produktów, które są wykorzystywane w różnych branżach, takich jak budownictwo, górnictwo i przemysł chemiczny. Firma kładzie duży nacisk na badania i rozwój, aby sprostać zmieniającym się potrzebom rynku. ZENITH oferuje również kompleksowe rozwiązania dla swoich klientów, w tym projektowanie, instalację i serwisowanie sprzętu. Firma współpracuje z wieloma partnerami na całym świecie, aby zapewnić swoim klientom najlepsze możliwe wsparcie. ZENITH jest zaangażowana w zrównoważony rozwój i dąży do minimalizacji wpływu swojej działalności na środowisko. Firma stosuje najnowsze technologie i procesy produkcyjne, aby zmniejszyć zużycie energii i emisję zanieczyszczeń. ZENITH jest również aktywna w społecznościach lokalnych, wspierając różne inicjatywy społeczne i edukacyjne. Firma jest dumna ze swojej historii i osiągnięć, ale nieustannie dąży do dalszego rozwoju i doskonalenia swoich produktów i usług. ZENITH jest liderem w branży i cieszy się uznaniem klientów na całym świecie.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Ostrołęcka 4, 87-162 Toruń