west

Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Przedszkole i żłobek Great Eight to wyjątkowe miejsce, gdzie z szacunkiem i zaufaniem koncentrujemy się na potrzebach i rozwoju dzieci, także emocjonalnym. Jesteśmy przyjaznym miejscem, gdzie mały człowiek rozwija się w swoim tempie, w atmosferze spokoju i współpracy. Adaptujemy elementy pedagogiki Marii Montessori. W naszym przedszkolu i żłobku podążamy za potrzebami dzieci, szanujemy ich odrębność i towarzyszymy w dążeniu do samodzielności. Zachęcamy do kooperacji i rozwoju własnej indywidualności. Tworzymy otoczenie, które wspiera rozwój dzieci w tym niezwykle ważnym i wrażliwym okresie, rozbudza ich ciekawość i kreatywność. Inspirujemy się także wartościami płynącymi z rodzicielstwa bliskości oraz stawiamy na pełną szacunku komunikację. Nauka języka jest prowadzona metodą częściowej immersji językowej, czyli „zanurzenia” dzieci w języku. Język angielski używany jest jako drugi język komunikacji w zwykłych, codziennych sytuacjach i podczas wybranych zajęć. Jeden nauczyciel w grupie używa języka polskiego, a towarzyszący przez większość dnia native speaker konsekwentnie języka angielskiego. Dzieci mogą zwracać się do native w mowie ojczystej, on jednak zawsze odpowiada po angielsku. Starsze dzieci zachęcane są do zwracania się w języku angielskim. W ten sposób mają szansę utrwalenia takich zwrotów jak: “Czy możesz mi podać?”, “Bardzo proszę”, “Nie ma za co”. W naszym przedszkolu i żłobku pomagamy dzieciom wyrosnąć na szczęśliwych, mających wysokie poczucie własnej wartości i ciekawych świata ludzi, którzy pozostają sobą i są przygotowani do życia. Do procesu adaptacji podchodzimy z wielkim sercem i dużą elastycznością. Dla każdego dziecka staramy się zbudować bezpieczną przestrzeń, w której będzie chciało nas poznać bliżej, otworzyć się na nas. W naszym przedszkolu i żłobku pomagamy dzieciom wyrosnąć na szczęśliwych, mających wysokie poczucie własnej wartości i ciekawych świata ludzi, którzy pozostają sobą i są przygotowani do życia. Tworzymy otoczenie, które wspiera rozwój dzieci w tym niezwykle ważnym i wrażliwym okresie, rozbudza ich ciekawość i kreatywność. Inspirujemy się także wartościami płynącymi z rodzicielstwa bliskości oraz stawiamy na pełną szacunku komunikację. Nauka języka jest prowadzona metodą częściowej immersji językowej, czyli „zanurzenia” dzieci w języku. Język angielski używany jest jako drugi język komunikacji w zwykłych, codziennych sytuacjach i podczas wybranych zajęć. Jeden nauczyciel w grupie używa języka polskiego, a towarzyszący przez większość dnia native speaker konsekwentnie języka angielskiego. Dzieci mogą zwracać się do native w mowie ojczystej, on jednak zawsze odpowiada po angielsku. Starsze dzieci zachęcane są do zwracania się w języku angielskim. W ten sposób mają szansę utrwalenia takich zwrotów jak: “Czy możesz mi podać?”, “Bardzo proszę”, “Nie ma za co”. W naszym przedszkolu i żłobku pomagamy dzieciom wyrosnąć na szczęśliwych, mających wysokie poczucie własnej wartości i ciekawych świata ludzi, którzy pozostają sobą i są przygotowani do życia.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Sarmacka 6, 02-972 Warszawa