west

Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Zielony Słonik to niepubliczne przedszkole muzyczno-językowe zlokalizowane w Warszawie, w dzielnicach Włochy i Ursus. Placówka ta oferuje unikalne podejście do edukacji przedszkolnej, łącząc naukę języków obcych z rozwijaniem umiejętności muzycznych. Przedszkole stawia na wszechstronny rozwój dzieci, oferując bogaty program zajęć edukacyjnych i artystycznych. W Zielonym Słoniku dzieci mają możliwość uczestniczenia w różnorodnych zajęciach muzycznych, takich jak nauka gry na instrumentach, śpiew czy rytmika. Ponadto, przedszkole oferuje intensywną naukę języków obcych, co pozwala dzieciom na wczesne oswajanie się z nowymi językami i kulturami. Placówka kładzie duży nacisk na indywidualne podejście do każdego dziecka, dostosowując program nauczania do jego potrzeb i możliwości. Zielony Słonik to miejsce, gdzie dzieci mogą rozwijać swoje talenty i pasje w przyjaznej i wspierającej atmosferze. Przedszkole posiada nowoczesne i dobrze wyposażone sale dydaktyczne, a także przestronny plac zabaw, który umożliwia dzieciom aktywne spędzanie czasu na świeżym powietrzu. Zielony Słonik współpracuje z doświadczonymi nauczycielami i specjalistami, którzy dbają o wszechstronny rozwój dzieci i ich bezpieczeństwo. Placówka organizuje również liczne wydarzenia i imprezy okolicznościowe, które integrują społeczność przedszkolną i angażują rodziców w życie przedszkola. Zielony Słonik to miejsce, gdzie dzieci mogą czuć się bezpiecznie i komfortowo, a jednocześnie rozwijać swoje umiejętności i zainteresowania.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Bolesława Chrobrego 18, 02-479 Warszawa