west

Niezweryfikowana
Samorządowe
placeholder

Żłobek "Elementarz Przyjazny Rodzinie"

Niezweryfikowana
Samorządowe
star   (-)

Informacje na temat placówki

Fundacja ELEMENTARZ istnieje od 1992 roku i od tego czasu prowadzi działalność edukacyjną na szeroką skalę. Fundacja zarządza 23 szkołami oraz uruchomiła 119 Małych Przedszkoli od marca 2007 roku. Oprócz edukacji dzieci, fundacja zajmuje się również kształceniem dorosłych. W 1999 roku uruchomiono Ośrodek Doskonalenia i Kształcenia Ustawicznego, który oferuje różnorodne kursy i szkolenia dla dorosłych. Fundacja ELEMENTARZ angażuje się również w liczne projekty edukacyjne, mające na celu rozwijanie potencjału uczniów oraz wspieranie nauczycieli w ich pracy. W ramach tych projektów realizowane są różnorodne programy, takie jak Szkoła Ćwiczeń z ELEMENTARZEM, Budowanie mocy uczenia się, Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa oraz Przedszkole naszą szansą. Fundacja prowadzi także działalność charytatywną, wspierając Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy oraz organizując zbiórki na rzecz potrzebujących. Fundacja ELEMENTARZ jest również zaangażowana w przejmowanie i ratowanie likwidowanych szkół, co pozwala na kontynuowanie edukacji w miejscach, gdzie istniało ryzyko zamknięcia placówek. Dzięki swojej działalności, fundacja przyczynia się do podnoszenia jakości edukacji w Polsce oraz wspiera rozwój społeczności lokalnych. Fundacja ELEMENTARZ jest również aktywna w promowaniu edukacji domowej, oferując wsparcie dla rodziców i uczniów, którzy decydują się na tę formę nauki. W ramach swojej działalności, fundacja prowadzi również platformę edukacyjną EDU, która umożliwia dostęp do różnorodnych materiałów dydaktycznych i edukacyjnych. Fundacja ELEMENTARZ jest ceniona za swoje zaangażowanie w rozwój edukacji oraz za wsparcie, jakie oferuje zarówno uczniom, jak i nauczycielom.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Studencka 20, 40-743 Katowice