west

Gminne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Żłobek Gminny w Kraszewie to placówka opiekuńczo-wychowawcza, która oferuje profesjonalną opiekę nad dziećmi w wieku od kilku miesięcy do lat trzech. Placówka znajduje się w miejscowości Kraszewo, w gminie Ojrzeń, i jest jednym z kluczowych elementów wsparcia dla rodzin z małymi dziećmi w regionie. Żłobek działa od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 17:00, co pozwala rodzicom na spokojne wykonywanie obowiązków zawodowych, mając pewność, że ich dzieci są w dobrych rękach. Żłobek Gminny w Kraszewie jest wyposażony w nowoczesne i bezpieczne pomieszczenia, które są dostosowane do potrzeb najmłodszych. Sale zabaw są przestronne i jasne, a wyposażenie jest regularnie sprawdzane pod kątem bezpieczeństwa. Placówka posiada również własny plac zabaw na świeżym powietrzu, gdzie dzieci mogą spędzać czas na zabawie i aktywności fizycznej, co jest niezwykle ważne dla ich prawidłowego rozwoju. Kadra żłobka składa się z wykwalifikowanych opiekunów, którzy posiadają odpowiednie wykształcenie oraz doświadczenie w pracy z dziećmi. Opiekunowie dbają o to, aby każde dziecko czuło się w żłobku bezpiecznie i komfortowo. Program zajęć jest dostosowany do wieku i potrzeb dzieci, obejmuje zarówno zabawy edukacyjne, jak i czas na odpoczynek. W żłobku organizowane są również różnorodne zajęcia dodatkowe, takie jak zajęcia plastyczne, muzyczne czy ruchowe, które wspierają rozwój kreatywności i umiejętności społecznych dzieci. Żłobek Gminny w Kraszewie współpracuje z rodzicami, regularnie informując ich o postępach i rozwoju ich dzieci. Rodzice mają możliwość uczestniczenia w spotkaniach i konsultacjach z opiekunami, co pozwala na bieżąco monitorować rozwój dziecka i w razie potrzeby wprowadzać odpowiednie działania wspierające. Placówka dba również o zdrowie dzieci, współpracując z lekarzem pediatrą, który regularnie odwiedza żłobek i przeprowadza kontrolne badania zdrowotne. W żłobku obowiązują zasady zdrowego żywienia, a posiłki są przygotowywane z myślą o potrzebach żywieniowych najmłodszych. Menu jest zróżnicowane i dostosowane do wieku dzieci, a posiłki są przygotowywane z wysokiej jakości produktów. Placówka dba również o alergików, oferując specjalne diety dostosowane do indywidualnych potrzeb dzieci. Żłobek Gminny w Kraszewie to miejsce, gdzie dzieci mogą rozwijać się w przyjaznej i bezpiecznej atmosferze, a rodzice mogą być pewni, że ich pociechy są pod opieką profesjonalistów. Placówka jest ważnym elementem wsparcia dla rodzin w gminie Ojrzeń, oferując nie tylko opiekę nad dziećmi, ale również wsparcie w ich wychowaniu i edukacji.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Kraszewo