west

Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Małe Omnibuski to sieć przyjaznych miejsc opieki nad dziećmi, oferująca zarówno przedszkola, jak i żłobki. Placówki zlokalizowane są na terenie Szczecina i Stargardu, zapewniając łącznie 247 miejsc opieki nad dziećmi. W Małych Omnibuskach dbamy o rozwój każdego dziecka, pamiętając, jak ważna w życiu młodego człowieka jest edukacja. Nasze przedszkola prowadzą edukację przedszkolną w oparciu o nurt pedagogiki Helen Parkhurst, realizując cztery filary nurtu daltońskiego: samodzielność, odpowiedzialność, współpraca i refleksja. W ofercie przedszkoli znajdują się zajęcia dodatkowe, takie jak język angielski, rytmika, zajęcia logopedyczne, dogoterapia i sensoplastyka. Dodatkowo płatne są zajęcia sportowe z piłkami. W żłobkach Małych Omnibusków tworzymy doskonałe warunki do pełnego rozwoju poznawczego każdego dziecka, zgodnie z jego możliwościami i potrzebami, zapewniając najwyższą jakość opieki i poczucie bezpieczeństwa. Przyjmujemy dzieci od 1 roku do 3 lat. W ofercie żłobków znajdują się zajęcia dodatkowe, takie jak rytmika, sensoplastyka, dogoterapia, zajęcia logopedyczne oraz dodatkowo płatne zajęcia sportowe z piłkami. W Małych Omnibuskach szczególną uwagę zwracamy na wszechstronną i samodzielną aktywność dziecka, rozbudzanie jego kreatywności, pomysłowości oraz twórczości. Uczymy dzieci zasad współpracy z rówieśnikami, pokonywania trudności, negocjacji i tolerancji. Stawiamy także na bezpieczeństwo dzieci, ucząc właściwych zachowań i wiedzy. Nasze placówki oferują również różnorodne metody aktywizujące, takie jak bajkoterapia i metoda Domana, które pomagają dzieciom w lepszym zrozumieniu siebie i otaczającego świata. W Małych Omnibuskach staramy się pobudzać aktywność własną dzieci oraz ich kreatywność i pomysłowość, wyrabiając w nich aktywny stosunek do nauki i wdrażając do samodzielnej pracy. Nasze przedszkola i żłobki są miejscem, gdzie dzieci mogą rozwijać swoje pasje i zainteresowania w atmosferze życzliwości i bezpieczeństwa.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Eugeniusza Kwiatkowskiego 1, 71-004 Szczecin