west

Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Żłobek i Przedszkole Maluszek w Piasecznie to wyjątkowe miejsce, które od 2013 roku tętni życiem, radością i dziecięcym śmiechem. Placówka położona w sercu Piaseczna oferuje przestrzeń, gdzie dzieci mogą bezpiecznie odkrywać świat, rozwijać swoje talenty i zdobywać pierwszą wiedzę. W Maluszku stawia się na indywidualne podejście do każdego dziecka, dbając o jego rozwój zgodnie z własnym tempem. Miejsce to tworzone jest z pasją i miłością do dzieci, a priorytetem jest, aby dziecko czuło się jak w domu, otoczone życzliwością, ciepłem i zaufaniem całego zespołu Maluszka. Maluszek to miejsce, gdzie dziecko od żłobka poprzez przedszkole aż do zerówki będzie w grupie z dziećmi i wychowawcami, których dobrze zna. Od samego początku swojej przygody z Maluszkiem będzie ono przygotowane odpowiednio edukacyjnie, ale także emocjonalnie do kolejnego etapu, jakim jest szkoła. Oferta placówki jest odpowiedzią na potrzeby rodziców, którzy szukają dla swoich pociech miejsca pełnego ciepła, bezpieczeństwa i profesjonalizmu. Placówka wyróżnia się kameralną, domową atmosferą, dbałością o estetykę i detale wnętrza oraz otoczeniem pięknie zadbanej zieleni. Budowanie relacji wzajemnego zaufania i szacunku jest fundamentem, na którym powstaje relacja wychowawców z dzieckiem i jego rodzicami. Kadra Maluszka to zespół pasjonatów, którzy zrozumieniem, szacunkiem i ciągłym poszerzaniem swojej wiedzy tworzą bezpieczne środowisko dla dzieci. Wychowawcy są wsparciem nie tylko dla dziecka, ale również dla rodziców, konsultując się ze specjalistami: psychologiem, logopedą i pedagogiem współpracującymi z placówką. Maluszek posiada własny ogród z dwoma placami zabaw, jednym dla dzieci w żłobku i drugim dostosowanym do potrzeb dzieci starszych. Priorytetem jest codzienne obcowanie z naturą, zabawy na świeżym powietrzu i zdobywanie sprawności fizycznej na placu zabaw. Placówka przykłada dużą wagę do zdrowej, zbilansowanej kuchni, dostosowanej do potrzeb dzieci. Firma cateringowa współpracująca z Maluszkiem od 2015 roku dba o jakość przygotowywanych posiłków z uwzględnieniem indywidualnych diet dziecka. Dzięki długoletniemu doświadczeniu oraz współpracy ze specjalistami, Maluszek opracował własny program adaptacyjny zarówno dla dzieci w żłobku i przedszkolu, jak i ich rodziców. Z dużą troską i zaangażowaniem wprowadza w nową sytuację nie tylko dzieci, ale także ich rodziców, co buduje wzajemne zaufanie i skraca adaptację dziecka. Placówka uczy dzieci przyjaźni, szacunku i zrozumienia, co procentuje wspaniałymi relacjami między dziećmi. Maluszek mieści się w samym sercu Piaseczna, tuż przy przystankach autobusowych i w pobliżu szkoły podstawowej, co czyni go dogodnym miejscem dla rodziców i dzieci.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Księcia Janusza I Starego 9, 05-500 Piaseczno