west

Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Niepubliczny Żłobek i Przedszkole SUCHOBOREK to placówka edukacyjna zlokalizowana w Suchym Borze przy ulicy Leśnej 9. Placówka oferuje opiekę i edukację dla najmłodszych dzieci, łącząc tradycyjne metody nauczania z nowoczesnymi podejściami, takimi jak edukacja leśna. W ramach programu „CZAS NA LAS”, dzieci mają możliwość bezpośredniego kontaktu z naturą, co sprzyja ich wszechstronnemu rozwojowi. Placówka kładzie duży nacisk na rozwijanie umiejętności takich jak samodzielność, odpowiedzialność, praca zespołowa oraz uważne obserwowanie i wyciąganie wniosków. Dzieci uczą się poprzez zabawę na świeżym powietrzu, co pozwala im na zdobywanie nowych doświadczeń i umiejętności w naturalnym środowisku. Placówka stawia sobie za cel zapewnienie dzieciom „naturalnego” dzieciństwa, wypełnionego polisensorycznymi doświadczeniami i zabawami w plenerze. W myśl skandynawskiego powiedzenia „nie ma złej pogody, są tylko złe ubrania”, dzieci spędzają dużo czasu na świeżym powietrzu, niezależnie od warunków atmosferycznych. Placówka oferuje również różnorodne zajęcia dodatkowe, które są zawarte w czesnym, oraz organizuje harmonogram wydarzeń i uroczystości, które wzbogacają codzienne życie przedszkolaków. W ramach opieki nad dziećmi, placówka zapewnia również ubezpieczenie Allianz oraz dba o zdrowie i bezpieczeństwo swoich podopiecznych. Dzięki zaangażowaniu wykwalifikowanej kadry, dzieci mogą liczyć na profesjonalną opiekę i wsparcie w każdym aspekcie swojego rozwoju.

Udogodnienia w placówce

audiotrack
style
restaurant_menu
Catering
phone_iphone
Aplikacja mobilna
directions_run
local_florist
Własny ogród

Placówka obecnie prowadzi rekrutację

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

Placówka ma wolne miejsca
place