west

Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Witamy w językowym przedszkolu i żłobku Kids Montessori w Brwinowie przy ulicy Magnolii 1. Zapraszamy dzieci do dwóch grup mieszanych wiekowo: grupa żłobkowa: dzieci od 1 roku życia do ok. 3 lat, grupa przedszkolna: dzieci od 3 lat do 5, oraz przygotowanie 5 i 6 latków do szkoły, czyli tzw. "0". Podstawową formą pracy w naszym przedszkolu jest praca własna dziecka z wykorzystaniem pomocy dydaktycznych Montessori. Ponadto proponujemy dzieciom zarówno z grupy przedszkolnej jak i żłobkowej codzienną naukę języka angielskiego. Realizacja programu nauczania odbywa się zgodnie z rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej w oparciu o podstawę programową wychowania przedszkolnego. Przedszkole pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 do 17.00. Zapraszamy do naszej montessoriańskiej społeczności dzieci już od pierwszego roku życia. Przedszkole oferuje zajęcia z wykorzystaniem pomocy dydaktycznych Montessori, które wspierają rozwój dziecka w sposób naturalny i indywidualny. Dzieci mają możliwość nauki poprzez zabawę, co sprzyja ich wszechstronnemu rozwojowi. W przedszkolu prowadzone są również zajęcia z języka angielskiego, które odbywają się codziennie. Przedszkole Kids Montessori w Brwinowie to miejsce, gdzie każde dziecko może rozwijać swoje umiejętności i talenty w przyjaznej i wspierającej atmosferze. Placówka zapewnia również przygotowanie dzieci do szkoły, oferując tzw. "zerówkę" dla 5 i 6 latków. Przedszkole realizuje program nauczania zgodny z wytycznymi Ministerstwa Edukacji Narodowej, co gwarantuje wysoką jakość edukacji. W przedszkolu Kids Montessori dzieci uczą się samodzielności, odpowiedzialności oraz współpracy z innymi, co jest kluczowe dla ich przyszłego rozwoju. Placówka stawia na indywidualne podejście do każdego dziecka, dostosowując metody nauczania do jego potrzeb i możliwości. Dzięki temu dzieci mogą rozwijać się w swoim własnym tempie, zdobywając nowe umiejętności i wiedzę w sposób naturalny i bezstresowy.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Magnolii 1, 05-840 Brwinów