west

Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Kolorowy Obłoczek to niepubliczne przedszkole i żłobek zlokalizowane w Krakowie, przy ulicy Kantorowickiej 189. Placówka ta oferuje opiekę i edukację dla najmłodszych dzieci, zapewniając im poczucie bezpieczeństwa, miłości, zabawy oraz edukacji. Misją przedszkola i żłobka jest dbanie o dobrą przyszłość dzieci od najmłodszych lat, co realizowane jest poprzez tworzenie przyjaznego i stymulującego środowiska, w którym każde dziecko może rozwijać swoje umiejętności i talenty. Kolorowy Obłoczek kładzie duży nacisk na indywidualne podejście do każdego dziecka, co pozwala na dostosowanie metod pracy do jego potrzeb i możliwości. W ofercie placówki znajdują się zarówno zajęcia bezpłatne, jak i odpłatne, które mają na celu wszechstronny rozwój dzieci. Przedszkole i żłobek organizują różnorodne zajęcia dodatkowe, które wspierają rozwój fizyczny, intelektualny i emocjonalny dzieci. Placówka posiada wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną, która z pasją i zaangażowaniem podchodzi do swojej pracy. Nauczyciele i opiekunowie dbają o to, aby każde dziecko czuło się w przedszkolu i żłobku jak w domu, a jednocześnie miało możliwość nauki i zabawy w bezpiecznym i przyjaznym otoczeniu. Kolorowy Obłoczek stawia na współpracę z rodzicami, którzy są ważnym partnerem w procesie wychowawczym i edukacyjnym. Przedszkole i żłobek Kolorowy Obłoczek to miejsce, gdzie dzieci mogą rozwijać swoje zainteresowania i pasje, a także nawiązywać pierwsze przyjaźnie. Placówka organizuje różnorodne wydarzenia i uroczystości, które integrują społeczność przedszkolną i żłobkową oraz pozwalają dzieciom na wspólne przeżywanie ważnych chwil. W Kolorowym Obłoczku dzieciństwo jest jedyną porą, która trwa w nas całe życie, a marzenia stają się rzeczywistością.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Kantorowicka 189, 31-763 Kraków