west

Niepubliczne
star   4.9(25 opinii)

Informacje na temat placówki

Przedszkole i Żłobek Delfinek to placówka w Nurcie Przygody, która oferuje opiekę nad dziećmi w wieku od 8-go miesiąca do 6 lat. Placówka prowadzi również zerówkę. Przedszkole Delfinek zachęca do zapisów na rok 2024/2025. Placówka oferuje różnorodne zajęcia i programy edukacyjne, które mają na celu wszechstronny rozwój dzieci. Przedszkole i żłobek zapewniają opiekę wykwalifikowanej kadry oraz bogatą ofertę zajęć dodatkowych w ramach czesnego. Placówka dba o zdrowe i zrównoważone posiłki dla dzieci, a także oferuje integrację sensoryczną. Przedszkole Delfinek znajduje się w Piasecznie, przy ulicy Pod Bateriami 43. Kontakt z placówką jest możliwy poprzez telefon lub e-mail. Przedszkole Delfinek to miejsce, gdzie dzieci mogą rozwijać swoje umiejętności i talenty w przyjaznej i wspierającej atmosferze. Placówka stawia na indywidualne podejście do każdego dziecka, dbając o jego rozwój emocjonalny, społeczny i intelektualny. Przedszkole oferuje również różnorodne zajęcia sportowe, artystyczne i edukacyjne, które pomagają dzieciom rozwijać swoje zainteresowania i pasje. Przedszkole Delfinek to miejsce, gdzie dzieci mogą czuć się bezpiecznie i komfortowo, a rodzice mogą być pewni, że ich pociechy są w dobrych rękach. Placówka jest wyposażona w nowoczesne i bezpieczne pomoce dydaktyczne oraz zabawki, które wspierają rozwój dzieci na różnych etapach ich życia. Przedszkole Delfinek to idealne miejsce dla dzieci, które chcą rozwijać swoje umiejętności i talenty w przyjaznej i wspierającej atmosferze.

Galeria zdjęć (10)

Czystość

Jedzenie

starstarstarstarstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

Placówka ma wolne miejsca
place