west

Miejskie
star   (-)

Informacje na temat placówki

Przedszkole Miejskie nr 1 Morskie Skarby w Międzyzdrojach to placówka edukacyjna, która oferuje opiekę i edukację dla dzieci w wieku przedszkolnym. Przedszkole znajduje się przy ulicy Myśliwskiej 13, w malowniczej miejscowości Międzyzdroje, znanej z pięknych plaż i atrakcji turystycznych. Placówka jest czynna od godziny 6:00 do 16:30, co pozwala rodzicom na elastyczne dostosowanie godzin przyprowadzania i odbierania dzieci do swoich harmonogramów pracy. Przedszkole Morskie Skarby stawia na wszechstronny rozwój dzieci, oferując różnorodne zajęcia edukacyjne, artystyczne i sportowe. W ramach codziennych aktywności dzieci uczestniczą w zajęciach plastycznych, muzycznych, ruchowych oraz językowych. Przedszkole kładzie duży nacisk na rozwijanie umiejętności społecznych i emocjonalnych, co jest kluczowe dla prawidłowego rozwoju dziecka. Placówka posiada nowoczesne i dobrze wyposażone sale dydaktyczne, które są dostosowane do potrzeb dzieci w różnym wieku. Każda sala jest kolorowa i przyjazna, co sprzyja tworzeniu pozytywnej atmosfery do nauki i zabawy. Przedszkole dysponuje również dużym ogrodem, w którym dzieci mogą spędzać czas na świeżym powietrzu, bawiąc się i ucząc jednocześnie. Przedszkole Morskie Skarby współpracuje z rodzicami, organizując regularne spotkania i konsultacje, podczas których omawiane są postępy dzieci oraz plany na przyszłość. Rodzice mają możliwość aktywnego uczestniczenia w życiu przedszkola, co sprzyja budowaniu silnej społeczności przedszkolnej. W ramach działalności przedszkola organizowane są również różnorodne wydarzenia i uroczystości, takie jak Dzień Dziecka, Mikołajki, czy festyny rodzinne. Te wydarzenia są doskonałą okazją do integracji dzieci, rodziców i pracowników przedszkola, a także do wspólnego świętowania i zabawy. Przedszkole Morskie Skarby dba o zdrowie i bezpieczeństwo swoich podopiecznych. W związku z pandemią COVID-19, placówka wprowadziła szereg procedur bezpieczeństwa, zgodnych z wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego. Dzieci są przyjmowane w małych grupach, a sale są regularnie dezynfekowane. Rodzice są proszeni o dostarczanie aktualnych numerów telefonów, aby w razie potrzeby możliwy był szybki kontakt. Przedszkole Miejskie nr 1 Morskie Skarby to miejsce, gdzie dzieci mogą rozwijać swoje talenty i zainteresowania w bezpiecznym i przyjaznym środowisku. Dzięki zaangażowaniu wykwalifikowanej kadry pedagogicznej oraz wsparciu rodziców, placówka ta zapewnia wysoki poziom edukacji i opieki, przygotowując dzieci do dalszej edukacji szkolnej.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Myśliwska 13, 72-500 Międzyzdroje