west

Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Przedszkole Niepubliczne/Żłobek Tup Tup powstało dziewięć lat temu z myślą o zapewnieniu najmłodszym dzieciom opieki i edukacji, wspieraniu ich rozwoju emocjonalnego, intelektualnego i społecznego w atmosferze zabawy, uśmiechu i radości. Placówka stawia na wszechstronny rozwój dzieci, oferując różnorodne zajęcia dodatkowe, które mają na celu rozwijanie ich zainteresowań i umiejętności. Regularne chodzenie czy jazda na rowerze do przedszkola pozytywnie wpływa na wzrost aktywności wśród dzieci, co jest jednym z elementów promowanych przez placówkę. Przedszkole Tup Tup angażuje się również w różne akcje i inicjatywy, takie jak akcja "Odprowadzam Sam", która ma na celu zwiększenie aktywności fizycznej dzieci poprzez zachęcanie ich do samodzielnego docierania do przedszkola. Placówka współpracuje z różnymi partnerami, co pozwala na wzbogacenie oferty edukacyjnej i opiekuńczej. W przedszkolu pracuje wykwalifikowana kadra, która dba o indywidualne podejście do każdego dziecka, zapewniając mu odpowiednie warunki do nauki i zabawy. Przedszkole Tup Tup oferuje również catering, który zapewnia zdrowe i zbilansowane posiłki dla dzieci. Placówka posiada również harmonogram pracy, który jest dostosowany do potrzeb rodziców i dzieci. Przedszkole Tup Tup to miejsce, gdzie dzieci mogą rozwijać się w przyjaznej i bezpiecznej atmosferze, a rodzice mogą być pewni, że ich pociechy są w dobrych rękach.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Wiczlińska 91, 81-578 Gdynia