west

Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Przedszkole Żółty Latawiec w Siedlcach to placówka specjalizująca się w edukacji i terapii dzieci z zaburzeniami ze spektrum autyzmu. Działa od 2011 roku, oferując wsparcie zarówno dla dzieci, jak i ich rodziców. Przedszkole prowadzi Grupę Wsparcia Rodziców dzieci z zaburzeniami ze spektrum autyzmu, współpracując z Fundacją Żółty Latawiec. Spotkania grupy wsparcia są otwarte dla rodziców dzieci uczęszczających do przedszkola oraz dla rodziców dzieci z innych placówek. Placówka oferuje również zajęcia w ramach wczesnego wspomagania rozwoju dziecka. Terapia jest dostępna dla dzieci posiadających opinię wydaną przez poradnię psychologiczno-pedagogiczną. Przedszkole kładzie duży nacisk na indywidualne podejście do każdego dziecka, pracując w małych grupach. Godziny otwarcia przedszkola to od poniedziałku do piątku, od 7:30 do 17:00. Placówka znajduje się przy ulicy Janusza Korczaka 11 w Siedlcach. Kontakt telefoniczny jest możliwy pod numerem +48 662 170 590, a e-mailowy pod adresem [email protected]. Żółty Latawiec to miejsce, gdzie każde dziecko może odkryć swoje super moce i rozwijać się w przyjaznym i wspierającym środowisku.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Janusza Korczaka 11, 08-110 Siedlce