Publikacje nauczycieli

• 15 września 2021 r. obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Kropki. Tego dnia dzieci dowiedziały się jak zwyczajna kropka zmieniła świat nieśmiałej dziewczynki o imieniu Vashti. Dzięki mądrej nauczycielce dziewczynka uwierzyła w siebie, odkryła talent i odwagę. Dzień kropki był kolorowy i wesoły jak nasze dzieci.

2021-09-17, 13:22 Administrator Strony
  • Biedronki podczas piątkowego spaceru obcowały z przyrodą. Obserwowały ją, poznawały ekosystem, zasady panujące w lesie oraz zbierały grzyby.

2021-09-17, 12:03 Agnieszka Ogrodowczyk
  • Dzieci z grupy Biedronki dzielnie zaangażowały się w realizację Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego: "Oto Hałabała! Zna go Polska cała". Nasze 6 latki poznały postać Krasnala, przygotowały "kącik Hałabały", nauczyły się piosenki projektowej oraz z wielką radością poznają kolejne przygody naszego nowego przyjaciela.

2021-09-17, 07:28 Edyta Wilgocka-Pawlak
  • Życzenia urodzinowe składają dzieci i Panie. Sto lat.

2021-09-17, 06:31 Paula Sadowska
  • Życzymy Naszej Zuzi samych radosnych chwil.

2021-09-17, 06:28 Paula Sadowska
  • W naszym przedszkolu 16 września 2021 włączyliśmy się do uczestnictwa w Międzynarodowym Dniu Kropki – to święto, które od 2008 roku stwarza okazję do budowania pewności siebie, odkrywania talentów i pobudzania wyobraźni dzieci, młodzieży i dorosłych. Wszystko rozpoczęło się w 2003 roku, kiedy Peter H. Reynolds wydał książkę dla dzieci „The

2021-09-16, 22:36 Iwona Żukowska
  • Międzynarodowy Dzień Kropki obchodzony 15 września to niezwykłe święto. Dzieciom chciałyśmy przekazać,że warto próbować i być odważnym tak jak mała Vashti, bohaterka książki" Kropka" Petera H. Reynoldsa. Odważni i dzielni na pewno są policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Bochni,którzy postawili przysłowiową "kropkę nad i "

2021-09-16, 21:55 Lucyna Domagała
  • W dniu 14 września odbyła się wycieczka do kina Regis w Bochni na bajkę pt. ,,Psi Patrol". To opowieść o bohaterskich pieskach i chłopcu, którzy niosą pomoc potrzebującym. Dzieciom bardzo podobała się bajka i mogli na dużym ekranie oglądać swoich ulubionych bohaterów. Zachwycającym doświadczeniem był również przejazd autobusem.

2021-09-16, 21:23 Natalia Laskowska
  • W dniu 15 września w naszej grupie obchodziliśmy Dzień Kropki. To święto kreatywności, odwagi oraz pokonywania ograniczeń. Na zajęciach wspólnie próbowaliśmy zdefiniować zwrot ,,wierzyć w siebie''. Poznaliśmy opowiadanie pt. ,,Kropka'' Petera H. Reynoldsa oraz historię Vashti- małej dziewczynki i dowiedzieliśmy się, jak to mała kropka zmieniła jej

2021-09-16, 20:57 Natalia Laskowska
  • 15-go września grupa „Biedronek” obchodziła Międzynarodowy Dzień Kropki – święto kreatywności i zabawy, którego głównym celem było wzbudzenie u dzieci wiary w siebie. Tego dnia nasze ubrania ozdobione były kolorowymi kropkami. Przedszkolaki poznały historię Vashti, której namalowana przez nią zwyczajna kropka zmieniła jej świat.

2021-09-16, 19:40 Anna Kukieła
Wyświetl