west

Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Autorskie Niepubliczne Przedszkole Integracyjne "Blue Kangaroo" to placówka edukacyjna, która działa od 2009 roku. Przedszkole posiada dwie placówki we Wrocławiu: Integracyjny Punkt Przedszkolny Montessori przy ul. Ełckiej 31 oraz Niepubliczne Przedszkole Integracyjne przy ul. Gęsiej 24. Placówka stosuje podejście pedagogiczne Emilia Reggio, które nazywane jest "pedagogiką słuchania". Dzieci są postrzegane jako jednostki obdarzone ciekawością, wyposażone w wiedzę i potencjał, naturalnie zainteresowane budowaniem więzi i zrozumieniem otaczającego je świata. Przedszkole Blue Kangaroo oferuje różnorodne pakiety edukacyjne, w tym Pakiet Rodzinny, Pakiet Terapeutyczny oraz Pakiet Całodzienny. Pakiet Rodzinny obejmuje opiekę nad drugim dzieckiem w placówce za 1100 złotych. Pakiet Terapeutyczny jest przeznaczony dla dzieci posiadających orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego ze względu na inne niepełnosprawności lub autyzm, z opieką do 6 godzin dziennie. Koszt czesnego wynosi odpowiednio 1100 zł i 300 zł. Pakiet Całodzienny obejmuje opiekę nad dzieckiem od 7:00 do 17:00 za 1350 zł. Przedszkole bierze udział w programie "Bliskość w Emocjach" oraz stosuje metodę Porozumienia bez Przemocy (NVC). Kadra przedszkola składa się z wykwalifikowanych pedagogów, logopedów, terapeutów Integracji Sensorycznej, psychologów dziecięcych i psychoterapeutów. Przedszkole organizuje również zbiórki charytatywne, kiermasze oraz promuje ideę integracji. Placówka posiada nowoczesne sale, w tym sale terapii, pokoje do nauki i zabawy oraz ogród. Przedszkole ceni sobie współpracę z różnymi instytucjami i organizacjami pozarządowymi, wierząc, że każde przedsięwzięcie wzbogaca propagowane przez nie idee. Przedszkole Blue Kangaroo jest miejscem, gdzie każde dziecko może bezpiecznie realizować swoje potrzeby, spełniać marzenia i przygotowywać się do nauki w szkole.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Gęsia 24, 51-419 Wrocław